כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ההריון של אלון

הריון בגיל 45 צילום: shutterstock
הריון בגיל 45 צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אחרי ניסיונות שכשלו: הרתה בזכות הרפואה המשלימה

אישה בת 45 מחולון הצליחה להיכנס להריון בעזרת הרפואה המשלימה. היא קראה לבנה על שם המטפל שלה

אביגיל קדם 
פורסם: 05.09.16, 07:50

תושבת חולון שהצליחה להיכנס להריון בגיל 45 באמצעות הרפואה המשלימה, הגיעה כשנה לאחר הטיפול למרפאת 'כללית רפואה משלימה' בקריית רבין בעיר כדי להודות לצוות, וסיפרה למטפל שלה, אלון לרנר, שקראה לבנה על שמו.

 

עוד בשפלה:

  • למרות מגבלות הטרשת הנפוצה: תמי בן עטיה ממשיכה לחנך

 

האישה ניסתה להיכנס להריון פעמים אחדות באופן טבעי יחד עם בן זוגה, ולאחר שלא הצליחה, היא החליטה לנסות טיפול באמצעות מרפאת הרפואה המשלימה ב'כללית', אצל המטפל אלון לרנר, ובהנהלתה של ד"ר רודיקה סטולרו.

 

לדבריה, המתח היומיומי והרצון להיכנס להריון גרמו לה להחליט לנסות את הרפואה המשלימה. "יש לי סוג של חיבור טבעי לרפואה המשלימה. ההרגשה הרוחנית

הזו, לצד הטיפול הנכון והרגיש של המטפלים, ככל הנראה ניגנו לי איפשהו במנגנון של הרצונות", היא אומרת. "אני חושבת שהדיקור והטיפולים באמת סייעו לי להיכנס להריון. התחלתי את הטיפולים כי רציתי לעשות שינוי מבחינה פיזית, להיות אנרגטית יותר ולהגיע לאיזון בחיי. כך, בעקבות סדרת הטיפולים, התחלתי להרפות, להירגע, דברים החלו להסתדר לי ונכנסתי להריון. לא האמנתי שזה יכול לקרות".

 

קראה לתינוק על שם המטפל (צילום: shutterstock)
קראה לתינוק על שם המטפל (צילום: shutterstock)

 

כשנה לאחר הטיפול שעברה, היא נכנסה בהפתעה למרפאה עם עגלת תינוק, הציגה אותו בפני אלון המטפל וצוות המרפאה, והודתה להם על שסייעו לה להגשים את חלומה. "אמנם זה נשמע קצת מצחיק, אבל לבני קראתי אלון, כשם המטפל. אני מרגישה חיבור טבעי לשם. אני באמת מאמינה בהרגשה חיובית וחיבורים, כנראה גם אם זה באמצעות מחט", הוסיפה.

 

"מניסיוני ארוך השנים כמטפל ברפואה הסינית, אני חווה הצלחות רבות בתחום הפוריות ובכלל", אומר לרנר. "אך המקרה הזה נגע ללבי במיוחד, כיוון שמעבר לתחושתה הסובייקטיבית של המטופלת והגשמת חלומה לזכות בפרי בטן, במקרה זה למעמד הפגישה עימה במרפאה התווסף נופך אישי מרגש, עת נודע לי מפיה כי קראה לבנה אלון".

 

המנהלת הרפואית של המרפאה, ד"ר רודיקה סטולרו: "כמנהלת רפואית של המרפאה, שמחתי לשמוע את הבשורה על הולדתו של אלון הקטן. הרפואה הסינית והמשלימה מוכיחות עצמן כעוזרות במקרים של בעיות פריון ובבעיות רפואיות נוספות. במרפאתנו מטפלים בעלי ותק וניסיון רבים. אנו מזמינים את כולם להתנסות בטיפולים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות