כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
רוע לב

הכלב ריצ'רד
הכלב ריצ'רד 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

חשד להתעללות בבעלי חיים: הכלב ריצ'רד הוכה למוות

תושב רמת גן ירד השבוע לגינה כהרגלו עם כלבו ריצ'רד, גור מסוג ויסלה. על פי תלונה שהגיש במשטרה הוכה הכלב ככל הנראה על ידי עובר אורח ומת כעבור זמן קצר. בפוסט שפרסם בפייסבוק הוא מבקש מהציבור לעזור לו לגלות מי עומד מאחורי המעשה

איתי עמיקם 
פורסם: 17.08.16, 08:01

חשד למקרה התעללות מזעזע בבעל חיים ברמת גן. ריצ'רד, גור כלבים בן שמונה חודשים מסוג ויסלה, הוכה על פי החשד בזמן טיול עם בעליו ברחוב מעלה צבי בעיר. בשל המכות שספג התמוטט גור הכלבים ומת. בעליו הגיש תלונה במשטרת מרחב דן.

 

קוסטיה ואנטון, בעליו של ריצ'רד, מספרים כי ביום ראשון האחרון אנטון ירד עם הכלב לטייל בגינה שמתחת לביתם. הכלב היה משוחרר ונכנס לגינה לפניו. בשלב זה שמע אנטון קולות חבטה ויללות בכי של כלבו. אחר כך הבחין באדם בורח מהחצר. "הכנסתי מהר את הכלב הביתה, והוא עשה את צרכיו בחדר המדרגות, משהו שלא קרה לפני כן. העליתי אותו לדירה ושם הוא נפל ולא קם", הוא מספר בעצב.

 

הכלב ריצ'רד בכיכר רבין בתל אביב. מחכים לתוצאות הנתיחה
הכלב ריצ'רד בכיכר רבין בתל אביב. מחכים לתוצאות הנתיחה

 

"אנחנו חושדים שמישהו בעט בכלב", טוען חברו של אנטון. "ריצ'רד לא מיילל וגם קולות החבטה תומכים בזה. לקחנו את הכלב למרפאה הווטרינרית בבית דגן כדי לבדוק באופן פרטי מהי סיבת המוות".

 

בעליו של הכלב מתאר כי הוא אינו מסוכסך עם שום אדם. "הגשנו תלונה במשטרה. ברחוב שאליו ברח האלמוני יש מצלמות, אבל בעלי החנויות לא מוכנים לתת לנו את התיעוד. רק המשטרה יכולה לדרוש את זה מהם", טען.

 

חבריו של אנטון מתארים כי מאז האירוע הוא שרוי במצב קשה. "הוא בהיסטריה. הכלב מת לו בידיים. כשהגענו אליו הביתה הוא מירר בבכי ורק אמר 'תעזרו

לי, הרגו לי את הכלב'".

 

בעקבות המקרה פרסם אנטון פוסט בפייסבוק וקרא לגולשים לעזור לו לגלות מי עומד מאחורי המעשה. "אולי מישהו היה באותו זמן בקרבת מקום והיה עד לאירוע או ראה משהו מחלון של בית קרוב. אולי למישהו יש מצלמות אבטחה בקרבת מקום. כל פיסת מידע יכולה לעזור לנו", נכתב בפוסט. הפוסט זכה למאות שיתופים.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "הוגשה תלונה ונפתחה חקירה בנושא".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 22 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות