כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פלילים

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תושב סביון איים על אשתו: "זה יהיה הסוף שלך"

כך איים תושב סביון על אשתו לאחר שהיא חששה לתת לו להיכנס הביתה פן יכה אותה. כתב האישום שהוגש נגדו חושף התעללות פיזית ומילולית מתמשכת. התושב נעצר

ארצי חלפון 
פורסם: 18.08.16, 08:38

"אולי משהו אצלי מביא אותו למצבים האלה". אלה הן מילותיה של תושבת סביון שחווה שוב ושוב התקפות זעם אלימות מצד בעלה. בחודשים האחרונים הוא שבר את אחת מאצבעותיה, הכה אותה קשות לעיני בני משפחתה והילך עליה אימים באיומים מפורשים כגון "אני אגמור אותך". האישה נשברה, התלוננה במשטרה, ובימים אלה האיש נתון במעצר לאחר שהוגש נגדו כתב אישום חמור.

 

כתב האישום נגד הבעל הוגש בשבוע שעבר וחשף התעללות מתמשכת. השבוע נחשף בית המשפט גם ללגיטימציה שניתנת למעשיו מפי אחד מחבריו שביקש לשחררו בערבות למעצר בית בביתו.

 

מבקשת שיעזרו לבעלה לצאת ממעגל האלימות (צילום: shutterstock)
מבקשת שיעזרו לבעלה לצאת ממעגל האלימות (צילום: shutterstock)

 

"שמענו שהייתה אי הבנה והוא איים וקילל, רגע של כעס, אבל זה דבר מקובל בין בני זוג שיש כעס", ציין החבר ואף אמר, "אומרים שהוא הרים עליה

יד, אבל שמענו שהיה איום (מצד האישה, א"ח)".

 

שופט השלום בתל אביב איתי הרמלין לא נשאר אדיש לאמירות החבר והחווה את דעתו על כך. "אודה שקרובי המשפחה שהתייצבו באולם השאירו רושם מורכב במיוחד. בתשובה לשאלות התובעת על העבירות המיוחסות לאיש, אחד מהערבים התייחס אליהם באופן הנותן למעשי האיש הצדקה מסוימת... על מנת לאפשר לאיש להציג חלופות טובות יותר מאלה שהציג בדיון זה, אני דוחה את המשך הדיון", קבע השופט.

 

מלבד אירוע התקיפה שבה הוא שבר לבת זוגו את אצבעה בשעה שגם בעט בה, המשטרה מייחסת לו גם אירועים שבהם איים כי ירצח אותה ותקף אותה באגרופים לעיני בת משפחתה. במקרים אחרים איים האיש על בת זוגו בזמן ויכוח על רקע רצונו לצאת ולרכוש חשיש. האישה נעלה את דלת הבית ולא אפשרה לו להיכנס ואמרה לו כי היא חוששת שהוא יפגע בה. בתגובה הוא איים עליה: "זה יהיה הסוף שלך", הוא הודיע לה, "אני גומר עלייך". באירוע נוסף הוא סטר לה ובעט בה ואף שלח לה מסרוני איום לטלפון הנייד.

 

בעדותה במשטרה ציינה האישה: "אני רוצה שיעזרו לו לצאת מהמעגל של האלימות הזו".

 

"הנה כי כן לפנינו מקרה המעיד על אלימות שאינה חד פעמית כלפי בת זוג, כאשר יש ספק בעיני המשטרה אם יש בכוחה של האישה להגן על עצמה. עילת המעצר נובעת נוכח המסוכנות הנשקפת מהאיש כלפי המתלוננת", טענה התביעה המשטרתית בבית המשפט.

 

בבית המשפט אמר האיש להגנתו: "אני מאוד מצטער על כל מה שקרה. אני גר בסביון. חלק מהדברים נכונים. לא תמיד הכול ורוד בבית, אבל לא הרמתי עליה יד אף פעם. אני מאוד מצטער".

 

"יש לנו ראיות לזיכוי", טען סנגורו של האיש בבית המשפט. "הלקוח שלי מכחיש ומסר שכל זה שקרים. הוא אדם נורמטיבי וללא עבר פלילי".

נכון ליום שלישי השבוע נותר האיש, בעל חברת אינטרנט, במעצר. אך על סמך עברו הנקי וכדי לאפשר את הגנתה של האישה המוכה, בית המשפט מאפשר לו להציג לפניו ערבים אמינים שיהיו מוכנים לפקח עליו בתנאי מעצר בית הרחק מסביון.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות