כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
סערה בענף

עורר סערה צילום מסך
עורר סערה צילום מסך
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

צפו: סרטון מנקה הרחובות שעורר סערה וגל תלונות

סרטון בו תועד פועל ניקיון מנקה רחוב בחולון עם ענף דקל הסעיר את הרשתות החברתיות. עשרות תושבים התלוננו על תנאי העסקת העובדים. העירייה: "זו הייתה יוזמה שלו"

חופית כהן 
פורסם: 11.08.16, 08:35

סרטון של עובד ניקיון רחובות בשכונת אגרובנק הצליח להסעיר את הרשתות החברתיות. בסרטון, שגרם לתושבים רבים בעיר לשלוח תלונות לעירייה, נראה מנקה רחובות כשבידו ענף דקל גדול – ולא מטאטא רחובות או מגרפה.

 

עוד בשפלה:

 

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

עובד ניקיון מנקה את הרחוב עם ענף דקל

 

גולשים רבים שצפו בסרטון טענו כי עיריית חולון כשלה בסיפוק כלי עבודה ראויים לעובדיה. אלא שדווקא תושב השכונה, אשר צילם את הסרטון המדובר,

טען כי "זאת אמנם הפעם הראשונה שאני רואה את המנקה הזה, אך תושבים שראו אותו בכיכר השבעה בעיר סיפרו לי שהוא ניקה בדיוק באותו האופן". לדברי הצלם, "קשה לי להאמין שאין לו מטאטא ויעה, וההנחה שלי היא שהשימוש בענף הגדול דווקא מקל עליו את פעולת הניקיון. אני משוכנע שיש לכך הסבר הגיוני".

 

התלונות הגיעו גם לקבלן הממונה על המנקה, שכמה ימים לאחר מכן נצפה כשהוא מנקה את הרחוב במטאטא רחובות – וענף הדקל נעלם. "מסכן. יכול להיות שכך היה לו יותר קל לנקות", אמרה דיירת נוספת, "אולי לנו זה נראה מוזר, אבל אולי לו זה יותר נכון, ובטוח שזה יותר אקולוגי. בכל מקרה, לא ברור לי על מה כל המהומה, העיקר שהוא עובד אדיב וחרוץ - וזה מה שחשוב".

 

גל תלונות על תנאי ההעסקה (צילום מסך)
גל תלונות על תנאי ההעסקה (צילום מסך)

  

מעיריית חולון נמסר בתגובה: "מדובר ביוזמה פרטית של העובד, שהתבקש לחדול ממנהגו ולהמשיך לשמור על הטבע. עובדי הניקיון מקבלים את כל הציוד הדרוש להם לניקיון הרחובות, קרי: מטאטא, יעה, שקיות ניילון והם מצוידים בעגלה לאיסוף אשפה.מנהלי הרובעים התבקשו לחדד לעובדים להשתמש אך ורק בציוד התקני המסופק להם".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 29 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות