כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
פלילים

ארכיון המחשה: הרצל יוסף
ארכיון המחשה: הרצל יוסף
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אישום: שוטר ביצע מעשה מגונה והטרדה מינית במתנדב

מנשה יוסף, שוטר מתחנת מסובים, נאשם כי הטריד מינית וביצע מעשה מגונה במתנדב בעת ששירת כסגן מפקד יחידת סיור בתחנה. בכתב האישום נטען כי יוסף נגע באיבריו האינטימיים של המתנדב ושאל אותו על אודות הרגלי המין שלו. עורך דינו של השוטר: מחומר החקירה עולות תמיהות לגבי אמינות גרסת המתלונן

נועה בן צבי 
פורסם: 10.08.16, 08:13

המחלקה לחקירות שוטרים, באמצעות עו"ד שקד דהן, הגישה לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד מנשה יוסף, שוטר מתחנת מסובים ותושב אור יהודה, המייחס לו מעשה מגונה והטרדה מינית במתנדב בתחנה.

 

את החקירה ניהל צוות תל אביב במחלקה לחקירות שוטרים. על פי כתב האישום, בתקופה הרלוונטית לכתב האישום שירת הנאשם כשוטר במשטרת ישראל בתפקיד

סגן מפקד יחידת סיור בתחנת מסובים. המתלונן היה מתנדב בתחנה. על פי כתב האישום, בכמה הזדמנויות שונות בזמן ההתנדבות בתחנת מסובים, נהג הנאשם ללטף את רגלו ואת איבר מינו של המתלונן מעל לבגדיו, אף שהמתנדב הביע כמה פעמים — הן במילים מפורשות והן בהתנהגות — את אי הסכמתו המפורשת למעשים.

 

עוד באזור:

גבעת שמואל מציגה: חופש גדול עם צדק חברתי

נדחתה התביעה נגד צביקה פיק

ראש עיריית גבעת שמואל: "אין סיבה שחילונים לא יבואו לכאן"

 

המתלונן התנדב בתחנת מסובים. אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
המתלונן התנדב בתחנת מסובים. אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

בכתב האישום נטען כי בכמה מקרים שונים בתקופה הזאת הטריד יוסף את המתלונן. באחד המקרים שהה המתלונן מחוץ לתחנה. על פי כתב האישום התהלך יוסף סמוך אליו, והמתלונן שאל לפשר מעשיו. על פי כתב האישום אז נצמד אליו יוסף מאחור לשניות אחדות, עד שהצליח המתלונן להתרחק. במקרה אחר במשמרת משותפת הושיט יוסף את ידו למתלונן כמי שבא ללחוץ אותה. המתלונן הושיט את ידו בתגובה, אלא שעל פי כתב האישום אז ניסה יוסף לקחת את ידו של המתלונן ולהניח אותה על איבר מינו של שוטר שלישי שהיה במקום.

 

על פי כתב האישום נהג הנאשם לפנות אל המתלונן בעניינים אשר התמקדו במיניותו, שאל אותו שוב ושוב אם הוא קיים יחסי מין עם נשים או עם גברים וכיצד הוא הרגיש בזמן קיום היחסים. המתלונן, אשר היה נבוך מאוד משאלותיו של הנאשם, התחמק ושינה מיד את נושא השיחה.

 

בכתב האישום נטען כי יוסף ביצע מעשים מגונים במתלונן, אף על פי שהמתלונן הראה לו בהתנהגותו כי הוא אינו מעוניין במעשים האמורים.

 

המחלקה לחקירות שוטרים מאשימה את יוסף בריבוי עבירות של מעשה מגונה ובהטרדה מינית.

 

עו"ד משה אלון שמייצג את השוטר מסר: "מחומר החקירה המצוי בידינו עולות תמיהות גדולות לגבי אמינות גרסתו של המתלונן. הגרסה תתברר בהליך המשפטי".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות