כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
גג

צביקה פיק צילום: יובל חן
צביקה פיק צילום: יובל חן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נדחתה התביעה נגד צביקה פיק

בני זוג ששכרו דירה ביהוד בבעלות הזמר טענו כי צ'ק הביטחון שנתנו לו לא הוחזר להם. פיק לעומת זאת טען כי הדירה הוחזרה עם נזקים בעשרות אלפי שקלים. בית המשפט קבע כי התביעה תידחה בלי להודות בטענות של אחד מהצדדים

נועה בן צבי, איתי עמיקם 
פורסם: 20.07.16, 08:13

נדחתה תביעה נגד הזמר צביקה פיק. את התביעה הגישו בני זוג ששכרו דירה בפרויקט הגנים התלויים ביהוד ששייכת למאסטרו. התובעים דרשו מפיק 20 אלף שקל, מכיוון שלטענתם לא החזיר להם את צ'ק הביטחון בסיום תקופת השכירות. פיק טען בכתב ההגנה כי קיבל את הדירה במצב רע מאוד.

 

הדיירים התגוררו בנכס שבבעלותו של פיק מאז יוני 2012 ועד אמצע 2015. לטענתם, לאחר שפינו את הדירה סירב פיק להשיב להם את כספי הפיקדון שהפקידו בידיו בסך 6,000 שקל, למרות הפצרות חוזרות ונשנות מצידם. התובעים דרשו מבית המשפט שיורה לפיק לפצותם בסכום של 20 אלף שקל, שמתוכו עשרת אלפים שקל בגין הפרה יסודית ובוטה, כהגדרתם, של החוזה, 3,000 שקל בגין עוגמת הנפש שנגרמה עקב פניותיהם במשך שמונה חודשים ושכר טרחת עורך דין בסך 1,400 שקל.

 

עוד באזור:

תובעים את צביקה פיק: "לא החזיר צ'ק ביטחון"

בשיא ההצלחה של שי רותם, נפטר אחיו בנסיבות טרגיות

רק בת 19: אלופת אירופה בהרמת משקולות

 

צביקה פיק. מומחה ששכר העריך את הנזק בגינה בעשרות אלפי שקלים (צילום: יובל חן)
צביקה פיק. מומחה ששכר העריך את הנזק בגינה בעשרות אלפי שקלים (צילום: יובל חן)

 

בכתב ההגנה טען פיק כי המשפחה החזירה את הדירה עם נזקים וקלקולים. לדבריו התריסים החשמליים והידניים לא עבדו וחלקם היו תקועים והאינטרקום היה מקולקל. נוסף על כך הוא טען בכתב ההגנה כי "הגינה המפוארת עם צמחייה והשקיה אוטומטית הוחזרה בלי כל זה, היות והם הפכו את הגינה למקום משחקים והגינה למעשה הושמדה".

 

לטענתו הנזקים בדירה עולים על הסכום שנרשם בצ'ק הביטחון. על כן דרש פיק מבית המשפט לדחות את כתב התביעה ולחייב את בני הזוג בהחזרת הדירה למצבה הקודם.

 

בעת האחרונה נערך הדיון בין הצדדים בבית המשפט לתביעות קטנות בפתח תקווה. בפרוטוקול הדיון טענו בני הזוג כי ביום החזרת המפתח לא העלה פיק שום טענה בעניין התריסים. לטענת השוכרים האינטרקום תקין, הגינה עשויה מדשא סינתטי ומערכת ההשקיה לא עבדה במשך שנה וחצי, והם הודיעו על כך לפיק מראש. פיק מצידו טען כאמור שהמזגן, התריסים והאינטרקום אינם עובדים, וגנן מומחה ששכר העריך את הנזק בגינה בעשרות אלפי שקלים.

 

בסוף הדיון קיבלו הצדדים את המלצת בית המשפט. הרשם הבכיר אייל דוד פסק כי התביעה תידחה בלי להודות בטענות של אחד מהצדדים. התובעים והזמר יהיו מנועים מלנקוט הליכים משפטיים כלשהם איש כלפי רעהו, ופסק הדין מסיים את המחלוקת בין הצדדים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות