כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
העיקר הכוונה

ביקשה סיוע מהציבור צילום: shutterstock
ביקשה סיוע מהציבור צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

העובדת הסוציאלית ביקשה ברשת עזרה עבור משפחה - בעירייה זעמו

עובדת סוציאלית בשירות עיריית לוד כתבה פוסט בפייסבוק הקורא לתרום מוצרי חשמל למשפחה נזקקת. בעירייה לא אהבו את זה

שי אלבלינג 
פורסם: 06.07.16, 06:51

עובדת סוציאלית, הפועלת בין השאר מטעם חברת סיעוד עבור אגף הרווחה של עיריית לוד, הכעיסה מאוד מעסיקיה ואת אנשי העירייה, לאחר שפרסמה בשמה ובאופן גלוי פוסט ברשת הפייסבוק, שהציג באופן בעייתי לכאורה את פעילותו של אגף הרווחה העירוני.

 

עוד בשפלה:

  • צוות התיקונים לניצולי שואה: "חייבים לזכור אותם תמיד, ולא רק ביום השואה"

 

בפוסט שפרסמה השבוע רשמה העובדת כי היא פונה לציבור בבקשת עזרה וסיוע, וכל זאת, זמן קצר לאחר שביקרה במסגרת עבודתה בבית משפחת עולים חדשים המתגוררים בעיר.

 

"לדיירי הבית אין את היכולת לרכוש ציוד בסיסי על מנת להתקיים בכבוד", שיתפה העובדת את קוראי הפוסט, ופירטה: "יש צורך לאבזר את המטבח בדחיפות במוצרי חשמל לצורכי בישול ואחסון".

 

בסיום הפוסט רמזה העובדת על כך שהיא סבורה שתושבי העיר יוכלו לעזור למשפחה בצורה מהירה יותר משיוכל אגף הרווחה לסייע.

 

הפוסט שהעלתה העובדת הכעיס מאוד את אנשי אגף הרווחה ולשכת ראש העירייה, ובמהלך יום שני אותרה חברת הסיעוד של העובדת, ומכתב לעירייה מטעם החברה נרשם: "פנייתה בתום לב עוררה תגובות ברשת, שהיא לא ציפתה לעורר או התכוונה לעורר, ובוודאי שלא להטיל דופי בעבודתה של מחלקת הרווחה בעיריית לוד".

 

הפוסט שעורר כעס
הפוסט שעורר כעס

 

מעיריית לוד נמסר בתגובה: "הפוסט המדובר יצר רושם מעוות ושגוי ביחס לתפקוד האגף לשילוב חברתי בעיריית לוד. יודגש כי מערכת הרווחה של עיריית

לוד היא אחת המצטיינות במדינה, והיא פועלת במסירות כדי לספק צרכים אנושיים ולהעניק כל סיוע לנזקקים, כדי לאפשר להם לתפקד בצורה טובה, כך שהמקרה המתואר היה מחייב התערבות מיידית במטרה לסייע למשפחה, ובלבד שהיה מובא לידיעת גורמי הרווחה בעירייה.

 

"בשל מצבה הקשה של המשפחה כפי העולה מהפוסט, עשתה העירייה כל מאמץ כדי לאתרה. בירור העלה כי אין מדובר בעובדת סוציאלית המועסקת בעירייה, אלא באחת מחברות הסיעוד הפרטיות עמן האגף לשילוב חברתי בקשר מקצועי, שלא עדכנה את הגורמים המקצועיים בעירייה במצב המשפחה. אילו עשתה כן, כל הסאגה הייתה נחסכת והמשפחה הייתה זוכה לטיפול מסור ומקצועי. בהנהלת החברה הוציאו מכתב הבהרה לפיו מייד לאחר העברת הדיווח לאגף הרווחה בעניין המשפחה, ניתן מענה מהיר ומקצועי על ידי העירייה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות