כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הישראלית היפה

מיכל נתנאל צילום: אלבום פרטי
מיכל נתנאל צילום: אלבום פרטי
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בזכות אחת האמהות בגן: הותקן מזגן בבוטקה של המאבטח

לדנה אלמן, תושבת גבעת שמואל, נמאס שהשומר בגן שבו לומדת בתה סובל מהחום הכבד בבוטקה שלו. היא פנתה לחברת המועצה מיכל נתנאל ("חופש"), וכבר למחרת הותקן מזגן במקום. נוסף על כך התחייב ראש העירייה יוסי ברודני כי בתוך שבוע יהיו לכל השומרים בגני העיר מזגנים. "השומר התקשר אליי המום. הוא התרגש", אמרה אלמן

נועה בן צבי 
פורסם: 19.05.16, 07:55

דנה אלמן, תושבת גבעת שמואל, לא הייתה יכולה להתעלם עוד מהשומר בגן של בתה שעובד בבוטקה עשויה מפח וסובל מהחום הכבד. היא פנתה לחברת המועצה מיכל נתנאל, ובעיה של שנים נפתרה בתוך 24 שעות.

 

בכל יום אלמן מביאה את בתה לגן לוטם שברחוב יצחק מודעי בעיר. את השומר בכניסה היא מכירה היטב. "השומר שלנו הוא אדם שחביב על כולנו, תמיד

מדבר איתנו ומספר לנו סיפורים", היא אומרת. "אנחנו אוהבים ומעריכים אותו. בעבר שאלתי אותו למה אין מזגן בבוטקה שלו, והוא אמר שאין. ערכנו בירור ונאמר לנו שהשומר נמצא במקום מוצל. זה הפריע לנו מאוד. הבוטקה של השומר עשויה מפח, כך שבחורף הוא היה יושב במעיל דובון ומביא תנור מהבית, ובקיץ הוא סובל מחום".

 

עוד באזור:

לוחמנית: חברת המועצה שמביסה את מתחריה בזירת האגרוף

אישום: העבירו טסטים בלי לבדוק את כלי הרכב

הטיל התפוצץ, הבית ניזוק והחברה הקבלנית נתבעת

 

המזגן מותקן בבוטקה בגן לוטם. במהירות הבזק (צילום: אלבום פרטי)
המזגן מותקן בבוטקה בגן לוטם. במהירות הבזק (צילום: אלבום פרטי)

 

השבוע שרר שרב כבד בכל רחבי הארץ. "הגעתי לגן וראיתי את השומר יושב בראש מוסט לאחור, פניו חיוורות", מספרת אלמן. "נכנסתי לתוך הבוטקה וראיתי שהוא כולו מזיע. באותו הרגע אמרתי שאני שמה סוף לסיפור הזה".

 

אלמן פנתה לחברת המועצה מיכל נתנאל ("חופש"). "אני מודעת לעבודה הנהדרת שהיא עושה ולרגישות הרבה שלה כלפי אנשים", אומרת אלמן. "התקשרתי אליה על סף בכי, והיא בכלל הייתה בחופשה משפחתית באילת. למרות זאת היא הבטיחה לי שהיא דואגת לזה. היא חזרה אליי אחרי שעה ואמרה שמחר בבוקר יגיע המזגן! לא האמנתי! עוד באותו היום הגיעו אנשי עירייה לעשות מדידות למזגן. השומר התקשר אליי המום, הוא שאל אותי אם זה הגיוני. הוא התרגש כל כך. הוא לא האמין שביום אחד יטפלו בזה. אני מודה מאוד למיכל, אין אנשים מקסימים וטובי לב כמוה".

 

"אני בעצמי הייתי מופתעת מהטיפול המהיר", מספרת נתנאל. "דנה התקשרה אליי נסערת וסיפרה על השומר שנמצא על סף עילפון ועל התנאים הבלתי נסבלים שהוא נמצא בהם. לא יכולתי להתעלם. מיד הבטחתי שאני אטפל בזה. התקשרתי לראש העירייה יוסי ברודני ואמרתי לו שהמצב שאנשים עובדים שעות תחת השמש לא אנושי. ביקשתי לטפל בזה מיד. הוא לא היסס ומיד הבטיח לי שהוא דואג לכך. בתוך שבוע לכל השומרים בגבעת שמואל יהיה מזגן בבוטקה. פייר, התרגשתי.

 

"אני גאה להיות חלק ממועצת העיר הזאת. בערים אחרות ועדי הורים מממנים את המזגן של השומרים, ופה ראש העירייה נענה בחיוב. בכל יום אני שומעת על עוד מזגנים שהותקנו. השומר מתרגש מאוד מזה, ואני שמחה שפתרנו את הבעיה במהירות, וכל הכבוד ליוסי ברודני. שומרים רבים ברחבי הארץ עובדים תחת השמש הקופחת בקיץ, ובתנאי קור מזעזעים בחורף. זאת בעיה חמורה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות