כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
קריאה לאימהות

"עצמאות העם היהודי מסמל לנו את יום הנכבה הנורא". עו"ד רמאל עיסא צילום: נחום סגל
"עצמאות העם היהודי מסמל לנו את יום הנכבה הנורא". עו"ד רמאל עיסא צילום: נחום סגל
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עכו: ערבים סירבו לשלוח ילדים לטקס עצמאות בגן

הרשת געשה בעקבות פוסט שהעלתה חברת מועצת עכו לשעבר, עו"ד רמאל עיסא, אשר קראה לאמהות לילדי הגנים ערביים שלא לשלוח את הילדים לטקס העירוני, ובמקום זאת, לציין את הנכבה

יפה ברנס 
פורסם: 10.05.16, 13:25

חברת מועצת העיר בעכו בעבר, עו"ד מדיחה רמאל עיסא, קראה להורי ילדי הגנים הערביים שלא לשלוח את ילדיהן לטקס יום העצמאות שקיימה העירייה ביום שישי שעבר בפארק אלי כהן עבור הגנים.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

עימות בפייסבוק. עו"ד רמאל עיסא (צילום: נחום סגל)
עימות בפייסבוק. עו"ד רמאל עיסא (צילום: נחום סגל)

 

במקום זאת הציעה עו"ד רמאל עיסא להשאיר את הילדים בבית וללמדם על הנכבה. "קיבלתי פניות מאמהות מוטרדות", אמרה, "שסיפרו לי כי קיבלו הודעה

מהגננות לשלוח את ילדיהן לבושים בכחול-לבן כדי להשתתף בטקס שאירגנה העירייה לכבוד יום העצמאות, אז החלטתי לקרוא בפוסט לכל הורי הילדים שלא לשלוח את הילדים לטקס, המסמל את עצמאות העם היהודי, ולנו הוא מסמל את יום הנכבה הנורא".

 

הפוסט בדף הבית של עו"ד רמאל עיסא גרר תגובות רבות מהמגזר הערבי, שצידדו בדבריה, והוא אף תורגם לעברית. "לנקרי, בזמן שאתה חושב לבזבז כספי ציבור על המגזר הערבי, ובין השאר על מסיבות העצמאות בגני ילדים מהמגזר, חשוב שתדע מה חושבים חלק מתושבי העיר הערבים על יום העצמאות של מדינת ישראל", כתב הגולש שתירגם את הפוסט. "בוא, תחסוך לעצמך את כל המבוכה ותודיע להם שאין צורך שיגיעו לחגוג את יום העצמאות, ונחסוך לעצמנו משאבים".

 

"זה מיותר כשבבית מחנכים להעמקת השקר הפלסטיני תוך יצירת מציאות מדומה בראשיהם של ילדים קטנים", כתב גולש אחר, שאליו הצטרפו גולשים אשר תקפו את חברת המועצה וחבריה. אחד מהם כתב: "חבל על הוויכוח שלכם. מי שרוצה שיחגוג, ומי שרוצה להיות במחאת הנכבה, שיילך".

 

בתגובה לסערה שגרר הפוסט, אמרה עו"ד רמאל עיסא: "אני לא מבינה מה הבעיה. אנחנו ערבים פלסטינאים, שעברנו את הנכבה ורוצים להנציח אותה, כמו שאתם מנציחים את השואה. זו לא הסתה. אני ערבייה פלסטינאית ישראלית, שרוצה להנחיל לילדי את הנכבה. לגיטימי. אני רוצה לחיות בדו קיום ומעודדת לדו קיום, אבל הילדים שלנו צרכים להבין שיום העצמאות זה יום הנכבה שלנו. נקודה".

 

עו"ד רמאל עיסא ציינה כי הורים רבים נענו לקריאתה ולא שלחו את הילדים לטקס.

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 8 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות