כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
קופצים לאילת

אילוסטרציה צילום: Index Open
אילוסטרציה צילום: Index Open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בקרוב יוזלו מחירי הנופש באילת בקיץ?

במשרד התיירות עובדים על תוכניות נוספות לעידוד התיירות ולהוזלת מחירי הנופש בקיץ. הרעיון: עידוד תיירות החורף תוביל להוזלה במחירים בקיץ

עזרא ארבלי 
פורסם: 17.04.16, 06:54

לאחר שפעלו מול חברות התעופה הזרות להבאת תיירים לאילת , שוקדים בימים אלה במשרד התיירות על תוכניות נוספות לעידוד התיירות לעיר ולהוזלת מחירי הנופש לישראלים בעונת הקיץ. אין זה סוד שמחירי הנופש באילת בעונת הקיץ גבוהים מאוד, ובמקרים רבים מרתיעים את הנופש הישראלי מלפקוד את העיר.

 

 

אורח ישראלי שאמור לשלם על נופש משפחתי באילת אלפי שקלים לכמה ימים מעדיף לא פעם להוציא את כספו מחוץ למדינה, ביעדי נופש זולים וקרובים באגן

הים התיכון. רק באחרונה פנה חבר הכנסת ומי ששימש בממשלה הקודמת כשר הרווחה, מאיר כהן ('יש עתיד'), לציבור וביקש להחרים את בתי המלון באילת, שלדבריו גובים מחירים מופקעים ולא פרופורציונליים על חבילות נופש. כהן סבור שאם הנופשים הישראלים לא יסכימו לשלם מחיר גבוה, לבתי המלון לא יהיה מנוס מלהוזיל את המחיר.

 

מתוך כוונה להוזיל את מחירי הנופש בעונת הקיץ מעודד בימים אלה משרד התיירות את נופשי עונת החורף החלשה מבחינה תיירותית. במשרד התיירות סבורים שהמחירים הגבוהים בעונת הקיץ הם תוצאה של איזון, כיוון שבתי המלון מעלים את המחירים בקיץ כדי לחפות על עונת החורף הקשה. לנוכח זאת סבורים במשרד התיירות שיש לעודד את תיירות החורף, כך שאם בתי המלון יהיו מלאים גם בחורף, הם לא ייאלצו להעלות את המחיר בקיץ.

 

יותר תיירים בחורף מחירים נמוכים יותר בקיץ - ארכיון (צילום: יוסי דוס-סנטוס)
יותר תיירים בחורף מחירים נמוכים יותר בקיץ - ארכיון (צילום: יוסי דוס-סנטוס)

 

במשרד התיירות מתכוונים גם בעונת החורף הבאה להשקיע כסף רב בסבסוד התיירים מאירופה. כזכור, בחורף האחרון הקציב המשרד סכום בסך 45 יורו לכל נוסע, והתאחדות בתי המלון באילת הוסיפה 15 יורו. הפיילוט שהיה בעונת החורף הצליח מעל למשוער, ולאילת הגיעו במהלך החורף האחרון כ־45 אלף תיירים.

 

בחורף הבא מתכוונים במשרד התיירות להעלות את הקצאת הסבסוד ב-20% נוספים, ולהקצות לתוכנית זו 1.2 מיליון יורו.

 

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, אמר השבוע: "המשרד ממשיך להשקיע הרבה מאוד באילת. השנה כידוע השקענו יחד עם מלונאי אילת בהבאת הטיסות מתוך ראייה ארוכת טווח שאם נמלא את אילת בחורף, נשיג כמה מטרות: הראשונה, מיצוב אילת כעיר של שמש וים, והשנייה היא שברגע שאילת תהיה שוקקת בתיירים, למלונאים תהיה גמישות בתמחור תחרותי במיוחד בכל הקשור בעונת הקיץ. לדעתי, השפעה של אילת מלאה בחורף תשפיע ותמתן את המחירים בקיץ".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות