כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שיאים במחירים

פרויקט 'אלמוג הציפורים'. הסכום הגבוה ביותר ששולם עבור דירה הדמיה: עירית מודיעין
פרויקט 'אלמוג הציפורים'. הסכום הגבוה ביותר ששולם עבור דירה הדמיה: עירית מודיעין
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עולה חדש רכש את הדירה היקרה ביותר במודיעין

3.8 מיליון שקלים - זה המחיר ששולם עבור פנטהאוז עם בריכה בפרויקט 'אלמוג הציפורים'. מדובר בדירה היקרה ביותר שנמכרה בשכונה עד כה ובין היקרות שנמכרו בעיר. הקונה: עולה חדש מאוסטרליה

פורסם: 14.03.16, 14:26

תהליך האכלוס של שכונת הציפורים במודיעין ממשיך לייצר שיאי מחירים. קבוצת 'אלמוג' הבונה ויוזמת את פרויקט המגורים 'אלמוג הציפורים', מדווחת כי מכרה בפרויקט דירת פנטהאוז בשווי של 3.8 מיליון שקלים.

 

 

למעוניינים: נותרו לשיווק דירות גן בשטח של 130 מ"ר + גינה בשטח של 155 מ"ר, במחיר של החל מ3.05 מיליון שקל. בנוסף, פנטהאוז 6 חדרים בשטח של 148 מ"ר + מרפסת בשטח של 91 מ"ר, החל מ3.4 מיליון שקל (הדמיה: עירית מודיעין)
למעוניינים: נותרו לשיווק דירות גן בשטח של 130 מ"ר + גינה בשטח של 155 מ"ר, במחיר של החל מ3.05 מיליון שקל. בנוסף, פנטהאוז 6 חדרים בשטח של 148 מ"ר + מרפסת בשטח של 91 מ"ר, החל מ3.4 מיליון שקל (הדמיה: עירית מודיעין)

 

"מדובר בדירה היקרה ביותר שנמכרה עד כה בשכונה ואחת מהיקרות שנמכרו עד כה בעיר", מסבירים בחברה. "לשם השוואה, על פי נתוני רשות המיסים, הדירה היקרה ביותר שנמכרה עד כה בשכונת הציפורים היא דירת גן 5 חדרים שנמכרה לפני כשמונה חדשים בסכום של כשלושה מיליון שקלים".

 

מהחברה נמסר כי הרוכש הוא עולה חדש מאוסטרליה, בשנות ה־40 לחייו העוסק בהיי־טק, שרכש את הדירה למגורים. הדירה כוללת 5 חדרים ומשתרעת על שטח בנוי של כ־140 מ"ר עם שטחי מרפסות של

108 מ"ר וכוללת גם בריכת שחייה פרטית.

 

בימים אלה נערכת החברה לסיומה של הבנייה שנמצאת בשלב מתקדם, ולהקדמת המסירה בשישה חודשים מהתאריך המקורי.

 

לדברי רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק בחברה, "אנו גאים בקצב ההתקדמות המרשים של הפרויקט שבנייתו היתה מהירה. אילו שלב ההמתנה מרגע הזכייה במכרז ועד לקבלת הקרקע מרשות מקרקעי ישראל לא היה ארוך כל כך, היינו היום אחרי אכלוס והדיירים יכלו ליהנות מביתם החדש".

 

עוד נמסר מהחברה כי נותרו לשיווק דירות גן בשטח של 130 מ"ר + גינה בשטח של 155 מ"ר, במחיר של החל מ־3.05 מיליון שקל. בנוסף, פנטהאוז 6 חדרים בשטח של 148 מ"ר + מרפסת בשטח של 91 מ"ר, החל מ־3.4 מיליון שקל. אכלוס צפוי: ינואר 2017.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות