כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
נתן לו בשיניים

העימות גלש לדירת הזוג צילום: shutterstock
העימות גלש לדירת הזוג צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

זוג קשישים הגן על חברתם הצעירה והותקף

עימות בין בני זוג מבת ים גלש לדירת זוג קשישים, ידידי האישה. זה נגמר בשיניים תותבות שבורות, סימנים כחולים בפניה של האישה ונזקים לדירה

איילת רוטה-גבאי 
פורסם: 21.09.15, 07:43

מערכת יחסים עכורה ואלימה בין בני זוג מבת ים הובילה לפציעת ידיד קשיש של האישה ולשבירת שיניו התותבות. כתב אישום בגין הסגת גבול ותקיפה הוגש נגד הבעל בן ה־34, שלא היה זה מקרה האלימות הראשון שלו כלפי אשתו.

 

על פי כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בתל אביב, האירוע האחרון התרחש בדירת זוג מבוגרים המיודדים עם האישה, בשעות אחר הצהריים בחודש יולי

האחרון. האישה הגיעה לבקר את הזוג בדירתם, וזמן קצר לאחר מכן התקשר בעלה לחבר המבוגר, וסיפר לו שאשתו לקחה את ארנקו.

 

החבר ניסה להרגיע את הבעל והציע את עזרתו. כאשר הגיע הבעל לבניין, הוא ביקש ממנו להמתין בחדר המדרגות עד שיברר עם האישה מה קרה. הבעל סירב, ולפי כתב האישום נכנס לדירה ללא הסכמת בעליה והתנפל על אשתו. הבעל הזועם תפס בשיערה, הכה בראשה, וכאשר נמלטה לחדר השינה רץ בעקבותיה והטיח את ראשה במיטה.

 

הקשיש ניסה להגן על ידידת המשפחה והותקף (צילום: shutterstock)
הקשיש ניסה להגן על ידידת המשפחה והותקף (צילום: shutterstock)

 

בעל הבית המבוגר ניסה להתערב, אך הותקף על ידי הבעל הזועם במכות כה חזקות עד ששיניו התותבות נפלו מפיו ונשברו. באותו זמן הגיע למקום נכדם של בעלי הדירה שמתגורר בביתם ושמע את הצעקות. יחד עם הסב הוא הצליח להשתלט על התוקף ולהחזיקו מרותק לרצפה, עד שהגיעה ניידת המשטרה.

 

האיש עוכב לחקירה, ובנוסף לשיניים התותבות של הסב שנשברו, נמצאו שריטות ומכות יבשות על גופו של הנכד, וכן סימנים כחולים בפני האישה. כמו כן הדלת בדירה נעקרה מציריה ומנורת לילה התנפצה על הרצפה.

 

בתחנת המשטרה התלוננה האישה על שני אירועי אלימות נוספים שאירעו לטענתה כמה שבועות לפני כן ומופיעים בכתב האישום. במקרה אחד, כאשר בני הזוג עבדו יחד בניקיון דירה, בעלת הבית ביקשה מהאישה שתתרגם את דבריה לבעל אך הוא התרגז ובתגובה סגר את הדלת על ידה של אשתו. במקרה אחר, סטר לה בעלה בהפתעה וללא סיבה. כתב אישום נגד הבעל כולל תקיפות, הסגת גבול פלילית וכן היזק לרכוש במזיד.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות