כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
גאווה

"אין יותר מדי מודעות בעיר". דפנה וגיא גיל
"אין יותר מדי מודעות בעיר". דפנה וגיא גיל 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הבת יצאה מהארון, האם מארגנת הסעות למצעד

דפנה גיל, שבתה גיא פעילה באירגון "איגי", אומרת שכבר 30 בני אדם מכרמיאל וממשגב נרשמו להסעה למצעד הגאווה בתל אביב. בקרוב יתקיימו אירועי גאווה גם בכרמיאל

רותם אטיאס 
פורסם: 04.06.15, 07:25

היוזמה של תושבת כרמיאל, דפנה גיל, לארגן הסעות למצעד הגאווה שיערך ביום שישי הבא בתל אביב, תופסת תאוצה. גיל: "יש הרבה בני נוער גאים בכרמיאל, מכל המגדרים, שרובם עדיין בארון, אז הם נרשמים מפה לאוזן, וזה מאוד חשאי. אנחנו שומרות על חשאיות.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

"גאווה תרתי משמע". דפנה וגיא גיל
"גאווה תרתי משמע". דפנה וגיא גיל

 

התחלנו בזה רק השבוע, וכבר יש התעניינות ונרשמו כ-30 איש. בשנה שעברה אירגנתי הסעה מכרמיאל וממשגב, אבל זה היה בדקה ה-90 והיו מעט אנשים

ששמעו על כך ונרשמו. הפעם הקדמנו את האירגון, ואנחנו מתכננים להוציא אוטובוס. אנחנו מקבלים פניות מנערים, לא רק מכרמיאל. הגיעו אלינו גם אנשים מחיפה שרוצים להצטרף".

 

היוזמה נולדה בזכות בתה של דפנה, גיא, שיצאה מהארון לפני כמה שנים וכיום פעילה באירגון "איגי". דפנה: "גיא יצאה מהארון בגיל 15. אם פעם חשבנו שזו בושה, הרי שהיום זו גאווה תרתי משמע - סמל לעוצמה ולביטחון עצמי - ואני מאוד גאה בה. מבחינתי, זה התקבל כמובן מאליו. מה שלא מובן מאליו זה מי שלא גאה בילדים שלו. לא הייתי צריכה לעבור שום דבר. שמעתי את זה כמו שהיא אומרת לי בוקר טוב, וככה כולם קיבלו את זה".

 

גיא: "בעיקרון, אין יותר מדי מודעות בעיר. בבתי הספר אין שיחות ופעולות בנושא, ואני כן מנסה לדבר עם המורים כדי שיעבירו שיעור בנושא. היום אני חניכה בתנועה של 'איגי', שזה אומר שאני מגיעה לפעולות ועוזרת למדריכה. זה מתחיל בגיל 14 ונמשך עד לגיל 18, ואמנם אנחנו לא רבים, אבל יש מכל הגילאים והמינים. בתקופה האחרונה התחלנו לצאת עם יותר פירסומים כדי להעלות את המודעות".

 

על פי התיכנון, בסוף יוני אמור להתקיים אירוע גאווה בעיר. גם בשנה שעברה היה אמור להתקיים אירוע, אך הוא בוטל ברגע האחרון בשל מבצע "צוק איתן" ובעיה בלוח הזמנים, שבעקבותיהם הודיעו המארגנים על הקפאת ההכנות לערב הצבעוני שתיכננו.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות