כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בדש vs. גפן

אביב גפן. זה רק אור הירח? צילום: עידו ארז
אביב גפן. זה רק אור הירח? צילום: עידו ארז
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פיני בדש: בטלו הופעת אביב גפן ביום אילת

ראש מועצת עומר סובר כי יש לבטל את הופעתו של גפן באירוע, שהנשיא הוא אורח הכבוד בו, לאחר שהזמר קרא בהופעה להעיף את ראש הממשלה קיביניאמט. אם דרישתו לא תיענה הוא ממליץ לקהל באירוע "לקום וללכת כאשר גפן יעלה לשיר"

ליאור לרנר 
פורסם: 25.02.15, 14:22

מחר (יום חמישי) יתקיים יום אילת לציון יום השחרור של העיר. בין המופעים השנה עתיד להשתתף גם הזמר אביב גפן, אלא שהופעתו העתידית באירוע הממלכתי כבר החלה לעורר תרעומת.

 

 

ראש מועצת עומר, פיני בדש, שלח אתמול (יום שלישי) מכתב לנשיא המדינה, ראובן ריבלין, ובו בקשה למנוע את הופעתו של גפן. הסיבה לדבריו, דברים שאמר גפן בהופעה כמה ימים לפני כן, במהלכה קרא בצורה בוטה להחליף את ראש הממשלה.

 

אביב גפן - התבטאותו הרגיזה את פיני בדש (צילום: עידו ארז)
אביב גפן - התבטאותו הרגיזה את פיני בדש (צילום: עידו ארז)

 

"שלחתי מכתב לנשיא המדינה, וביקשתי למנוע מאביב גפן להופיע", אמר בדש. "ציינתי כי כפי שהוא מנע בעבר מעמיר בניון להשתתף באירוע ממלכתי בגלל דברים שאמר כך אני מצפה שבאירוע ממלכתי לציון יום שחרור העיר אילת לא

 יופיע זמר שאומר מעל בימת הופעות שצריך להעיף את ראש הממשלה קיביניאמט".

 

"לא הגיוני שאמן כזה יגיד דברים כל כך בוטים ומגעילים ואחר כך ישתתף באירוע ממלכתי", ציין בדש. בדש הדגיש כי בבית הנשיא ציינו כי את האירוע הם לא מפיקים, ונשיא המדינה הוא רק אורח הכבוד בו.

 

"בבית הנשיא אמרו שנשיא המדינה הוא רק אורח, והתוכן נמצא בידי משרד ראש הממשלה. גם בעיריית אילת אמרו דברים דומים. אני מקבל את הדברים, אבל בכל זאת קורא להחרים את הטקס באם גפן ישתתף. אם לא אני מצפה מהקהל באירוע לקום וללכת כאשר גפן יעלה לשיר", סיכם בדש.

 

מנהליו של אביב גפן מסרו בתגובה: "אביב גפן שמח וגאה להופיע באילת לציון יום שחרור אילת, כפי שהופיע לאחרונה באירוע ממלכתי בהר הרצל לזכרו של רבין".

 

מעיריית אילת נמסר בתגובה: "הטקס הממלכתי לציון 66 שנים לשחרור אילת, יתקיים כסדרו ועל פי המתוכנן, במעמד נשיא המדינה, ראובן ריבלין. גם השנה צפוי להיות הטקס המופק כמידי שנה על ידי מרכז ההסברה בשיתוף אגף האירועים בעיריית אילת, מרגש ומיוחד. על הבמה יופיעו אמנים אילתים, להקת חיל החינוך וטעימות מהמופע של אביב גפן, שייערך באותו ערב בנמל אילת. השנה ילווה הטקס בשפת הסימנים ויחולקו אזניות שמע לאנשים עם מוגבלויות. עוד במסגרת זו, ילוו תלמידי בית ספר 'מצפה ים' בשפת הסימנים את אביב הגפן בשיר 'מסתובב'".

 

מבית הנשיא נמסר בתגובה: "הנשיא יהיה אורח בטקס ממלכתי המאורגן על ידי מרכז ההסברה האמון על כל תכניו, ועל כן יש להפנות את הנושא אליהם. בנוסף, לא התקבלה בבית הנשיא אף פניה בנושא זה".

 

טרם התקבלה תגובת משרד ראש הממשלה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 10 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות