כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
משחק חדש

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מועדון הבאולינג עובר לקניון 'העיר'

בימים אלה נשלמת בניית המועדון החדש, שיהיה גדול יותר בכ־300 מ"ר מהמועדון הקיים במתחם החמאם באילת. המועדון צפוי להיפתח ב־15 במרץ

עזרא ארבלי 
פורסם: 18.02.15, 07:32

אחרי 11 שנים בהן שכן מועדון הבאולינג בחלקו התחתון של מתחם החמאם באילת, מתחת למסעדת 'אחלה', הוא יעבור בחודש הבא המועדון למשכנו החדש-ישן ב'קניון העיר' באזור התעשייה.

 

 

מתחם הבאולינג הראשון בעיר, שהוקם לפני יותר משני עשורים בקניון 'העיר', נסגר אחרי שנים אחדות של פעילות בשל מיעוט מבקרים ותקלות חוזרות ונשנות במסלולים, שהצריכו הגעת טכנאים ממרכז הארץ. במקומו נפתחה חנות 'אבן אילת' שפעלה עד לאחרונה.

 

הבאולינג משנה מקום - אילוסטרציה (צילום: מיכאל שטינדל)
הבאולינג משנה מקום - אילוסטרציה (צילום: מיכאל שטינדל)

 

במקום המתחם שנסגר נפתח מועדון באולינג בחלקו התחתון של מתחם החמאם, שפעל עד לימים אלה. לאחר החלפת הבעלים של המתחם, החליטה הנהלת הבאולינג שלא להמשיך את חוזה השכירות, והחלה לתור אחר מקום חליפי.

 

היה זה רק טבעי שמתחם הבאולינג החדש ייבנה באותו מקום ממש בו החל את דרכו. בימים אלה נשלמת בניית המועדון החדש, שיהיה גדול יותר בכ־300

מ"ר מהמועדון הקיים. המועדון החדש ישתרע על פני 1,300 מ"ר, ויכלול 12 מסלולים חדישים, מזנון, מתחם שולחנות סנוקר ופול מקצועיים ופינת משחקי ילדים.

 

בשונה מבעבר, הכניסה למועדון לא תיעשה דרך המרכז המסחרי, אלא מבחוץ באמצעות מעלית שבנייתה נשלמת אף היא בימים אלה.

 

אלי גולן, בעליו של מועדון הבאולינג, ציין שהכשרת המקום החדש נעשית באינטנסיביות רבה כדי שיהיה ניתן לחנוך את המקום במועד שנקבע: 15 במרץ השנה. "המועדון החדש, בו השקענו כמיליון שקל, יהיה מרווח יותר וגבוה יותר מהמועדון שפעל במתחם החמאם. אני נפגש מדי יום עם תושבי אילת שמאוד מפרגנים ושמחים מן המעבר", אמר גולן.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות