כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
עידן חדש

דורטל סול. מסתמן סוף להזנחה צילום: יוסי דוס-סנטוס
דורטל סול. מסתמן סוף להזנחה צילום: יוסי דוס-סנטוס
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אושרה עסקת מכירת מלון 'דורטל סול' באילת

היזם יוסי אברהמי ישלם לכונסי הנכסים כ־40 מיליון שקל תמורת המלון הנטוש והמוזנח. אברהמי מתכוון להתחיל בהקדם בעבודות השיפוץ, שיימשכו כשנה וחצי

עזרא ארבלי 
פורסם: 17.02.15, 07:46

בית משפט השלום אישר לאחרונה את עסקת המכירה של מלון 'דורטל סול' האילתי ליזם יוסי אברהמי. תמורת המלון במצבו הנוכחי ישלם אברהמי לכונסי הנכסים כ־40 מיליון שקל.

 

 

כזכור, אברהמי ניהל משא ומתן ארוך עם כונסי הנכסים של המלון, שבסופו הציע את ההצעה הגבוהה ביותר מבין שלוש הצעות שעמדו על שולחנם. לאחר שהצדדים הגיעו להבנות באשר למחיר, הגיש תושב המרכז שהחזיק במספר דירות במלון ערעור לבית המשפט, וטען כי סכום העסקה אינו משקף את ערכו הריאלי של המלון, ובעבר הציע אברהמי סכום גדול יותר בכשלושה מיליון שקל.

 

עו"ד משה שיפמן, שייצג את אברהמי בדיון בבית המשפט, אמר ל'ידיעות אילת' כי "המחיר הוסכם על ארבעת כונסי הנכסים שמונו למלון. ההצעה שהציע אברהמי גבוהה יותר מהערכת שמאי שנקבעה למימוש מהיר".

 

דורטל סול - אחרי השיפוץ יתפקד כמלון (צילום: יוסי דוס-סנטוס)
דורטל סול - אחרי השיפוץ יתפקד כמלון (צילום: יוסי דוס-סנטוס)

 

אברהמי היה אופטימי לאורך כל הדרך, והאמין שבית המשפט יאשר את העסקה. "האמנתי מלכתחילה שהעסקה תאושר", אמר אברהמי. "היו לי מספר

סיבות שבגללן החלטתי לגשת למכרז, ואחת מהן היא שכאב לי לראות איך מבנה במיקום המרכזי ביותר בעיר, בו עוברים אלפי אנשים מדי יום, נראה מוזנח ושרוף. זה אינו מכבד את העיר שאני כה קשור אליה. אני בונה ומפתח באילת כבר 27 שנים, וחשוב לי שהמקום ייראה אחרת מכפי שהוא נראה היום".

 

עם אישור העסקה מתכוון אברהמי להתחיל בשיקום המלון מן המסד ועד לטפחות. "זה יהיה מבנה שיכבד את העיר. עלות העסקה נאמדת בכ־150 מיליון שקל", אמר אברהמי. "40 מיליון לרכישה, כעשרה מיליון שקל מיסוי ועוד כ־100 מיליון שקל לשיקום המלון. אני מתכוון לעשות מלון שמכבד את מיקומו האטרקטיבי במרכז העיר".

 

במסגרת עבודות השיקום ישופצו 301 חדרי המלון, קירותיו החיצוניים יחופו, יוכשרו חדרי ספא, סאונות ובריכה.

 

"אין כל כוונה לשנות ייעוד למלון, והוא יישאר בהתאם לייעודו המקורי, השיפוצים יימשכו כשנה וחצי, ואנחנו מתכוונים לעשות עבודה יפה כפי שחברתנו יודעת לעשות", הדגיש אברהמי.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות