כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ונדליזם

ההרס במרכז המסחרי צילום: שרון צור
ההרס במרכז המסחרי צילום: שרון צור
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נצרת עילית: מי ניפץ שולחנות ב'מרכז רסקו'?

הסוחרים במרכז המסחרי הוותיק נדהמו לגלות את ההרס הרב בשבוע שעבר. "גם ככה המרכז שלנו מנסה לשרוד בין כל הקניונים, למי זה הפריע?". המשטרה חוקרת

ורד לוי 
פורסם: 03.12.14, 07:47

סוחרי 'מרכז רסקו' בנצרת עילית נדהמו לגלות בשבוע שעבר, כשהגיעו לפתוח את החנויות, כי כל השולחנות במרכז הישיבה מנופצים ושבורים, וכי מתחם הישיבה, שבו נוהגים בכל בוקר לשבת בעיקר קבוצת פנסיונרים כבר לאורך שנים, הושחת לחלוטין. המשטרה הוזעקה למקום וגם פקחים ונציגי עירייה הגיעו. העניין נמצא כרגע בחקירה לאחר שהוגשה תלונה רשמית במשטרה.

 

 

"ביום שלישי הגעתי כבכל בוקר לפתוח את החנות וראיתי את הזוועה", סיפר אחד הסוחרים. "הייתי בשוק. אני לא מאמין שיש אדם נורמאלי שמסוגל לעשות כזה דבר. גם ככה המרכז שלנו מנסה לשרוד פה בין כל הקניונים שנפתחים פה כל הזמן".

 

שברו הכל. 'מרכז רסקו'  (צילום: שרון צור)
שברו הכל. 'מרכז רסקו' (צילום: שרון צור)

 

'מרכז רסקו' הוא המרכז המסחרי הראשון בעיר בו היו בעבר בתי קולנוע. במקביל, הוא הוא היווה את מרכז הבילויים המרכזי. במהלך השנים נסגר הקולנוע

והוקם במקום אולם אירועים עם חנויות רבות, ולפני כעשור התרחב המרכז ונבנתה לו תוספת. בשנים האחרונות נשמעו תלונות על ירידה במסחר בעקבות פתיחת מרכזי הקניות בעיר, אך החנויות הקבועות נשארו במקום.

 

ג'קי טויטו, בעל חנות תכשיטים ותיקה במרכז ובן העיר, נשמע השבוע כועס במיוחד על המעשה. "חבל שהדברים הגיעו למצב כזה", אמר. "קבוצת פנסיונרים נוהגת לשבת במקום, למי זה הפריע? המרכז הזה הוא ההיסטוריה של העיר, כאן גדלנו ובילינו, למה להרוס? רוצים לסגור לנו את המרכז ושאנשים יהיו רק בקניונים? למה לייבש את המקום הזה? אני מאוד מקווה שייטפלו בזה ביד קשה ושייתנו לאנשים להיות פה בשקט. גרמו לנו עגמת נפש".

 

גם ראש העירייה, אלכס גדלקין, נדהם מהמעשה. "זה מעשה חמור מאוד". אמר. "אנחנו מטפלים בזה והוגשה תלונה במשטרה שתחקור את העניין".

 

אחד מהאנשים שנהגו לשבת במקום דרך קבע כעס מאוד. "זה המקום הקבוע שמתרכזים בו חברים", אמר בעצב. "אנחנו לא פוגעים באף אחד. יושבים ומדברים על ספורט, על פוליטיקה ועל עניינים ברומו של עולם. שותים קפה ולפעמים מנשנשים משהו. למי יש לב לעשות את זה?".

 

מהמשטרה נמסר כי הוגשה תלונה והעניין נמצא בבדיקה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות