כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
קפה ליד הבית

זיהינו את הפוטנציאל בשכונת מוריה הדמיה: אלון פסו
זיהינו את הפוטנציאל בשכונת מוריה הדמיה: אלון פסו
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תושבי מודיעין מודיעין רוצים בית קפה בשכונה

תושבי שכונת מוריה ביקשו מרכז מסחרי שכונתי וקהילתי. חברת 'דורון וגיא לוי' תקים בשכונה מרכז מסחרי ענק הכולל עשרות חנויות וסופרמרקט

רותי בוסידן 
פורסם: 26.11.14, 12:36

חברת 'דורון וגיא לוי' מתחילה בימים אלה בהקמה ושיווק של מרכז מסחרי חדש בשכונת מוריה במודיעין .

 

 

על אף העובדה שבמודיעין קיימים 19 מרכזים מסחריים המאכלסים את מרבית המותגים בתחום הקמעונאות והמזון, רובם נמצאים באזור התעשייה עינב המרוחק משכונות המגורים (הדמיה: אלון פסו)
על אף העובדה שבמודיעין קיימים 19 מרכזים מסחריים המאכלסים את מרבית המותגים בתחום הקמעונאות והמזון, רובם נמצאים באזור התעשייה עינב המרוחק משכונות המגורים (הדמיה: אלון פסו)

 

המרכז ישתרע על שטח של 5,000 מ"ר וייבנה על קרקע בשטח של כעשרה דונם בה זכתה החברה במכרז של מינהל מקרקעי ישראל.

 

המרכז יכלול שתי קומות ובהן 35 חנויות. בקומה התחתונה הוקצע שטח של כ־1,000 מ"ר לטובת הקמת סופרמרקט. בנוסף, מוקצה שטח של כ־700 מ"ר בקומה השנייה בו מתוכננים לקום משרדים של בעלי מקצועות חופשיים ומרפאות רופאים. כמו כן, יכלול המרכז 246 חניות בשני מפלסים: חניון עילי וחניון מקורה חלקי בקומה הראשונה. החנויות יושכרו להערכת משווקים מקומיים, לפי מחירי שוק העומדים על כ־220 שקל למטר. החברה שילמה תמורת הקרקע 24 מיליון שקל. המרכז צפוי להיפתח במהלך

2016.

 

לדברי החברה, לקראת הקמת המרכז, ערך מכון 'גיאוקרטוגרפיה' עבורה סקר בקרב מדגם מייצג של תושבי השכונות באזור המרכז החדש במודיעין. על פי הממצאים, מסתבר כי על אף העובדה שבמודיעין קיימים 19 מרכזים מסחריים המאכלסים את מרבית המותגים בתחום הקמעונאות והמזון, רובם נמצאים באזור התעשייה עינב המרוחק משכונות המגורים. תושבי השכונה הביעו צורך מהותי במרכז מסחרי שכונתי וקהילתי ליד הבית, שיכלול בין היתר סופרמרקט, בית קפה, בית מרקחת ובנק.

 

"זיהינו את הפוטנציאל בשכונת מוריה בה ישנו מחסור משמעותי בפעילות מסחרית וקהילתית לרווחת התושבים", אומר דורון לוי מבעלי חברת 'גיא ודורון'. "המרכז יכלול בין השאר כיכר מוצלת ואזור משחקים בטוח לילדים. המרכז מביא בחשבון את צורך הקהילה בשטח בילוי ופנאי נגיש וסמוך לבית, בו ניתן לערוך את הקניות".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות