כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הכתובת על הקיר

"תופעת הגזענות מתפתחת בעיר כבר הרבה זמן". הגרפיטי
"תופעת הגזענות מתפתחת בעיר כבר הרבה זמן". הגרפיטי 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כתובות נאצה נגד ערבים רוססו בנהריה

אלמונים ריססו ביטויים חריפים על קירות מקלט בשכונה, המשמש קן של תנועת הנוער העובד והלומד. גינויים על המעשה בפייסבוק. תנועת הנוער: "מביעים שאט נפש מהמעשה הנפשע"

אדי גל 
פורסם: 20.07.14, 09:24

כתובות נאצה - "מוות לערבים" ו"ערבים זונות, בני זונות" - רוססו השבוע על קירות מקלט בשכונה בנהריה, המשמש קן של תנועת הנוער העובד והלומד.

 

קראו עוד ב-mynet:

 

"לא נירתע ממעשים כאלה". הגרפיטי
"לא נירתע ממעשים כאלה". הגרפיטי

 

צעיר תושב העיר שהעלה תמונות לפורום נהריה וגינה את המעשה, כתב: "אני חושב שבמקום להתלונן כל הזמן על ראש העיר שלנו, אנחנו צריכים לעשות משהו
נגד תופעת הגזענות הזו, שמתפתחת בעיר כבר הרבה זמן.

 

"ולאנשים שיגידו לי 'מה רע בתמונה?' יש לי כמה דברים להגיד. תפנו את הכעס שלכם מהמצב לאנשים שזה מגיע להם. למחבלים ולטרוריסטים שאחראים על המצב הזה. אל תפנו אותו לאוכלוסייה שלמה, שחלקה בעיקר רוצה רק לחיות פה בלי רעש, כמונו. ואני לא מדבר עכשיו על קיצונים שצועקים לגרש מפה את היהודים. אני מדבר על אנשים שגרים בערים מעורבות, וחלק בכפרים, שרוצים בעיקר לחיות פה בשקט איתנו".

 

לפוסט פורסמה שורה של הודעות גינוי על המעשה, עד שמגיב נוסף ציין: "שכחתם כבר את ההפגנות האלימות? את זריקת הסלעים על מכוניות יהודיות? את המחסומים שבהם בודקים אם הנהג יהודי ואם כן, מוציאים אותו מהרכב מפוצצים אותו במכות ושורפים את מכוניתו? את חבר מועצת עכו שאמר שהם לא צוהלים על החטיפה, אבל הם שמחים? את הקריאה בהפגנה לפני שבוע וחצי בעכו לחטוף חיילי צה"ל? כי אני לא שכחתי, ולא אשכח להם".

 

מתנועת הנוער העובד והלומד נמסר: "התנועה מגנה בחריפות ומביעה שאט נפש מהמעשה הנפשע של ריסוס כתובות הנאצה הגזעניות והאלימות על סניף התנועה, המהווה בית לכ-300 ילדים ובני נוער.

 

"בזמן שמדריכי התנועה ממשיכים לחנך במקלטים בדרום הארץ ושומרים על חוסנה של החברה, אנחנו עדים לתופעות כאלו, המנסות לפגוע באופיה הדמוקרטי של המדינה. אנחנו לא נירתע ממעשים כאלה, ונמשיך לחנך את חניכינו, הערבים והיהודים, לערכי הדמוקרטיה, הצדק, השלום והשוויון".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות