כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אונס סדרתי

"הפעם אני לא מוותרת". אילוסטרציה צילום: shutterstock
"הפעם אני לא מוותרת". אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

"מלאך המוות שלי": בעל סלון כלות חשוד באונס

שני (שם בדוי) הייתה רק בת 15 כאשר בעל סלון כלות מהשרון ביצע בה על פי החשד מעשים מגונים ומעשה סדום, תוך אלימות קשה. הילה (שם בדוי) הייתה בת 16 כאשר על פי החשד נאנסה על ידיו באכזריות. לפני כשבוע המשטרה עצרה אותו ומעריכה כי היו קורבנות נוספים. אחת הצעירות: "אני שבורה. אין לי אמון באיש"

אירית גרינברג 
פורסם: 07.07.14, 07:25

לפני כשבוע וחצי  עצרה המשטרה בעל סלון כלות מהשרון בחשד לאונס וביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים לכאורה, נגד שתי צעירות, שהיו קטינות באותה עת, ונגד אשתו. במשטרה מעריכים כי קיימים קורבנות נוספים, שנפלו קורבן לכאורה למעלליו של החשוד שהפר על פי החשד את אמונן של נערות צעירות.

 

עוד ב-mynet:

 

"היו תקופות שרציתי רק לצרוח", מספרת אחת הצעירות, שהייתה רק בת 15 כשנפלה על פי החשד קורבן להתעללות מינית על ידי מעסיקה. "במשך שנים טופלתי במרכז לנפגעות תקיפה מינית וכתוצאה מהמצב הנפשי הקשה שלי חליתי גם במחלות כרוניות, שילוו אותי כל חיי. ניסיתי לשקם את עצמי, אבל נשארתי ילדה בת 15 שסוחבת עימה טראומה והחיים שלי נהרסו".

 

"אני מרוסקת"

החקירה נגד בעל סלון הכלות נפתחה בחודש מאי האחרון, לאחר שהילה (שם בדוי) החליטה לאזור אומץ ושבע שנים אחרי שלדבריה נאנסה, פנתה למשטרה והגישה תלונה נגד החשוד. "הכרתי אותו כשהייתי בת 16 והתחלתי לעבוד אצלו", היא מספרת. "עבדתי אצלו במשך שנה, שבמהלכה הייתי עובדת, מפסיקה וחוזרת לעבוד, כי הוא התייחס מאוד לא יפה לעובדים שלו.

 

"באותו היום הוא ביקש ממני להישאר מאוחר כי הייתה צריכה להגיע כלה. הסכמתי וחיכיתי לכלה, ובינתיים סידרתי את המקום. פתאום הוא הופיע. שאלתי

אותו מה הוא עושה כאן, כי ידעתי שהוא הלך הביתה. בתגובה, הוא סגר את המקום, נעל את הדלת וכיבה את האור. הוא תפס אותי חזק מאחור וגרר אותי בכוח לחדר אחר. הוא השכיב אותי בחדר והחל להכות אותי באגרופים. בכיתי, ניסיתי לקפל את הגוף ולחבק את הברכיים חזק, אבל הוא אנס אותי. כשהוא גמר לעשות את מה שעשה, ברחתי מהר לכיוון הדלת. למזלי ראיתי שהוא השאיר את המפתחות במנעול הדלת, פתחתי, וברחתי החוצה".

 

סיפרת למישהו מה שקרה?

"לא יכולתי לספר לאף אחד. לא יכולתי לדבר על זה. ניסיתי להדחיק את מה שקרה אבל זה הרס אותי. אין לי אמון באף אחד. הפעם הראשונה שסיפרתי למישהו את מה שעברתי הייתה לפני כשנה. סיפרתי לחברה הכי טובה שלי, אבל להורים שלי עדיין לא הצלחתי לספר".

 

איך מצאת את הכוחות להגיש תלונה?

"חברה שלי ניסתה לשכנע אותי, אבל לא הייתי מסוגלת לדבר על זה. הוא גם איים עליי במספר מקרים שאם אספר מה שקרה, אז יהיה לי גרוע. לפני כחודשיים פגשתי מכרה ופתאום סיפרתי לה. נפגשנו וסיפרתי לה מה עברתי והיא זו שנתנה לי כוח. יחד הלכנו למשטרה, הגשנו תלונה, העדנו ואף התעמתנו איתו בתחנת המשטרה".

 

הוא ניסה להסביר, להתנצל?

"הוא בעיקר ניסה להתחמק ממה שקרה. כל כך כעסתי. צעקתי עליו, זרקתי עליו בקבוק מים. סיפרתי גם לאשתו, והיא בעצם אחת הסיבות שלא התלוננתי עליו. ריחמתי עליה. אני לא מוכנה שעוד מישהי תיפול לידיו. לא יכול להיות שהוא עשה את מה שעשה ועדיין מסתובב חופשי".

 

איך ממשיכים הלאה?

"אני לא יודעת. אני מרוסקת. השבוע האחרון, של החקירות והעימות, התיש אותי. כל כך קשה לי לדבר על זה. אין לי אמון באיש, אבל אני מנסה לחזק את עצמי כי אני לא רוצה שאף אחת אחרת תעבור את מה שאני עברתי".

 

"החיים שלי נהרסו". אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
"החיים שלי נהרסו". אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

"פתאום כבה האור"

ביום שני בשבוע שעבר הובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקוה. במשטרה טוענים כי ידוע להם על נפגעות נוספות, במהלך השנים האחרונות, אחת מהן היא שני (שם בדוי). מעצרו של החשוד הוארך בשלושה ימים ובהארכת המעצר השנייה הוארך מעצרו בשלושה ימים נוספים. בדיון שהתקיים ביום שלישי השבוע הוחלט על הארכת מעצרו בשישה ימים נוספים.

 

"התחלתי לעבוד אצלו כשהייתי בת 15", מספרת שני על שאירע לה לדבריה לפני 15 שנה, אירוע ממנו לא הצליחה להתאושש. "כבר עם תחילת עבודתי ראיתי שהוא נוהג לפלרטט עם נשים. הוא התייחס אלינו לא יפה וצעק הרבה. הוא גם נהג להציץ לכלות בזמן שהתלבשו והייתי חוסמת אותו בגופי. אחרי חודש החלטתי לעזוב. ביום האחרון ביקשתי לצאת בשעה 20:00 כדי להגיע למסיבת יום הולדת של חבר. שתי דקות לפני השעה סגרתי את המקום וביקשתי לקבל את שכרי. היינו רק שנינו. הוא ביקש רגע ונעלם. קראתי לו מספר פעמים והוא לא ענה. פתאום האור כבה והדלת נסגרה.

 

"ניסיתי לברוח אבל הוא תפס אותי מאחור, בשיער, וגרר אותי בכוח. ניסיתי להילחם בו, והוא זרק אותי בכוח על מושב מעץ. נחבלתי בגבי והגוף שלי כאילו התאבן. לא הצלחתי לזוז. הוא קרע לי את החולצה, נישק ונשך אותי. הוא ניסה להפשיט אותי ממכנסיי ולא הצליח ואז הוא התחיל להשתולל. הוא צעק והכה אותי באגרופים. לא יכולתי לזוז. בכיתי המון. הוא כל הזמן צרח עליי. הוא ביצע בי מעשים מגונים, נגע בי והמשיך בשלו עד שהגיע לסיפוק.

 

 

"פתאום נשמע קול נפץ למטה ואז הוא קפץ בבהלה, זרק לעברי שטרות כסף שהיו השכר שהיה חייב לי, וברח. רצתי החוצה ואז הוא תפס אותי שוב. הייתי בטוחה שהכל יתחיל מהתחלה אבל הוא אמר לי: 'את לא מספרת לאף אחד, שמעת אותי? זה ברור?'. ברחתי החוצה ורצתי אחוזת אמוק. כשהגעתי לבית של חבר שלי, התמוטטתי".

 

כבר באותו ערב הגיעה לדבריה שני למשטרה עם החבר ועם אביה. "לא יכולתי לדבר והרגשתי שמזלזלים בי שם. זה גרם לי להיסגר ולהיאטם והתיק נסגר מחוסר ראיות", היא אומרת. "במשך שנים הוא איים עליי כדי שלא אספר ואני פחדתי. עשיתי הכל כדי לברוח מהמקום בו גרתי. התכחשתי למה שקרה כי לא יכולתי לפתוח את הכאב. הכל חזר אליי לפני כחודשיים, כשהילה פנתה אליי.

 

"אז ידעתי שאני לא יכולה לשתוק יותר והלכנו יחד למשטרה. בשבוע שעבר התעמתנו במשטרה. הייתי כל כך נסערת, התעלפתי ופוניתי לבית החולים. עשיתי הכל כדי להתעלות על מה שקרה, אבל העומס הנפשי עצום וזה נותן אותותיו בגוף. זה לוקח ממני המון מבחינה פיזית, נפשית ובריאותית, אבל הפעם אני לא מוותרת. החיים שלי נהרסו. הוא היה מלאך המוות שלי".

 

לדברי עורכי הדין עמיקם הדר וחדוה שפירא, המייצגים את שני, "אנו מודים למשטרה שפתחה את התיק, חקרה לעומק ומגלה את התמונה העגומה שהתנהלה כל השנים מצד החשוד. תלונתה של שני פתחה את כל הקלפים וסחפה מתלוננות נוספות נגדו ואנו משוכנעים שהוא יבוא על עונשו".

 

עו"ד רן תגר, המייצג את החשוד מסר: "מרשי מכחיש כל קשר למיוחס לו. לא ברור מדוע נעצר היום, בחלוף שנים כה רבות ובפרט כאשר התיק הראשון נסגר מחוסר ראיות לפני שנים וחלה עליו התיישנות. לגביי התלונה השנייה, מוטב כי המשטרה תבדוק בקפדנות את גירסת המתלוננת ותתהה על קנקנה. החקירה נפתחה בחודש מאי ולא ברור מדוע נתנה המשטרה למרשי להסתובב חופשי עד עתה, בעוד שבבקשת המעצר היא טענה למסוכנות רבה הנשקפת ממנו".

 

מהמשטרה נמסר: "מדובר באדם החשוד בביצוע מעשים מגונים ומעשי אינוס לאורך שנים, שתיקיו הקודמים נסגרו בעילות שונות. לאור התפתחויות בתקופה האחרונה הוא נעצר ונגדו עומדות מספר תלונות. מעצרו הוארך בפעם השלישית והחקירה נמשכת, לבדיקת מקרים נוספים".

 

מהפרקליטות נמסר: "התיק בחקירת משטרה ובסיומה תגבש הפרקליטות עמדתה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 10 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות