כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אכזבה לילדים

"נתנו לנו לרקוד על פי שיר שלא קשור להיפ-הופ" צילום: Shutterstock
"נתנו לנו לרקוד על פי שיר שלא קשור להיפ-הופ" צילום: Shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כרמיאל: דמעות של רקדנים בחגיגות ה-50

הורים לילדים שרוקדים בסטודיו של שירז אזיקרי התאכזבו מכך שללהקה הוקצבו 40 שניות בלבד, בעוד שלהקות אחרות קיבלו שלוש דקות. העירייה: "שיקולי ההפקה מקצועיים גרידא"

רותם אטיאס 
פורסם: 29.06.14, 07:42

בסוף השבוע שעבר חגגה כרמיאל בטקס מרשים את אירועי היובל לעיר, אבל מאחורי הקלעים התרחשה דרמה קטנה בין להקות הריקוד המקומיות. בעיר פועלים שלושה מרכזים ללימוד ריקוד, אחד מהם, בשכונה המערבית, מנוהל על ידי שירז אזיקרי. להפתעתה, בניגוד לשתי הלהקות האחרות שקיבלו זמן במה של שלוש דקות, לרקדנים שלה הוקצו כ-40 שניות בלבד.

 

 

40 שניות בלבד על הבמה. רקדים (צילום: אלעד גרשגורן)
40 שניות בלבד על הבמה. רקדים (צילום: אלעד גרשגורן)

 

אזיקרי: "לא רק שקיבלנו זמן במה מועט, גם נתנו לנו לרקוד על פי שיר שלא קשור להיפ-הופ. לצערי, לא דאגו לשוויון בין הלהקות. מיד אחרי שהאירוע
נגמר, פשוט בכיתי. שמעתי הורים שדיברו על כך שאנחנו קיבלנו רק כמה שניות. הם מאוד התאכזבו על שהילדים שלהם קיבלו זמן מועט כל כך. זה משהו שפוגע לא רק בי ובשם שלי, אלא גם בילדים".

 

ביום שלאחר המופע כתבה אזיקרי בדף הפייסבוק שלה: "גם בחזרות וגם במהלך המופע שתקתי ונצרתי את רגשותי. הכל למען הילדים, שחיכו למופע בהתרגשות רבה. אבל, לא יכולתי להתעלם מפניהם הנפולות והמאוכזבות של ילדי לנוכח האפליה.

 

"אז פוליטיקאים יקרים, כבת כרמיאל, או כמי שנתנה את כל הנשמה לגידול דור שלם של רקדנים, הצלחתם. אני מודיעה בזאת שחדלתי ממלחמות לקבל את מה שמגיע לי בזכות ולא בחסד.

 

"אני ממוטטת נפשית וכלכלית. אז ילדים ומשפחות יקרות, חשוב לי שתדעו שאני פועלת למענכם, כי אני לא אגואיסטית. נסיים את השנה בכבוד, ואאחל לכם הצלחה, כי אתם מוכשרים ואתם יכולים להצליח יותר ולהתפתח היכן שמרוחה החמאה. כי ככה זה עובד בעיר".

 

תושב העיר, ששתיים מבנותיו רוקדות בסטודיו של אזיקרי: "אנחנו משקיעים כספים בחוג ריקוד, והילדות פשוט בכו אחרי המופע. גם אנחנו יצאנו מאוכזבים מאוד ודרשנו תשובות. שירז לא אשמה, אבל אני מקווה שהיא תטפל בזה מול מי שצריך. פשוט, היה מאכזב מאוד הערב הזה".

 

מהעירייה נמסר: "בכרמיאל קיימות עשרות להקות מחול, מהן להקות מקצועיות יותר ומקצועיות פחות. צוות ההפקה של האירוע נתן במה ללהקות השונות בדגש על להקות שייצגו את כרמיאל בארץ ובעולם, כמו להקת 'טבסקו', שהיא אלופת ישראל בהיפ הופ, ולהקת 'ויספוט' שזכתה לאחרונה במקום השלישי בתחרות היפ-הופ אינטרנשיונל ובמהלך השנים מייצגת אותנו באירופה.

 

"עם זאת, ניתנה במה גם ללהקות אחרות, בהן הלהקה של שירז אזיקרי. שיקולי הבימוי וההפקה הם שיקולים מקצועיים גרידא".

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות