כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
עובדים בצמרת

שלום בן שטרית. במקום הראשון צילום: אלי ג'אן
שלום בן שטרית. במקום הראשון צילום: אלי ג'אן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

שיאן השכר בעיריית קרית מלאכי: מבקר העירייה

עיריית קרית מלאכי מתמודדת עם גירעון של 75 מיליון שקל, אך בעירייה נרשמו העלאות שכר ועלייה במספר העובדים. המבקר, שלום בן שטרית, הרוויח משכורת של 42,055 שקל ברוטו לחודש. מיד אחריו יוסי סולימני (34,988 שקל ברוטו), שרק לאחרונה דרש לבטל את המשכורת לסגני ראש העיר

אלי ג'אן 
פורסם: 24.12.13, 11:09

הממונה על השכר במשרד האוצר, עו"ד קובי אמסלם, הגיש אתמול (יום שלישי) את את דו"ח השכר במגזר הציבורי לשנת 2012. בעיריית קרית מלאכי נרשמו לא מעט בעלי תפקידים שמרוויחים משכורות שמנות ו/או שזכו להעלאות. זאת למרות הגירעון העצום של 75 מיליון שקל עמו מתמודדת העירייה, תוכנית ההבראה והעלייה של 8.36 אחוז בארנונה לתושבים שנקבעה לאחרונה.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

על פי הדו"ח, מבקר העירייה, שלום בן שטרית, הוא שיאן השכר בעירייה עם משכורת חודשית של 42,055 שקל ברוטו. הבא אחריו ברשימה הוא לא אחר מממלא מקום ראש העיר לשעבר, יוסי סולימני, שרק לאחרונה דרש מראש העיר, אליהו (ללו) זוהר, לבטל את המשכורת לסגני ראש העיר. סולימני הרוויח 34,988 שקל ברוטו לחודש.

 

 

יוסי סולימני - מספר שתיים (צילום: אלי ג'אן)
יוסי סולימני - מספר שתיים (צילום: אלי ג'אן)

 

במקום השלישי בטבלת המרוויחים הגדולים בעירייה - הגזבר, גבי שוורץ, שהשתכר בשנת 2012 34,092 שקל לחודש ברוטו. אבל זה המקום לציין שגם שוורץ (מקום שלישי) וגם בן שטרית (מקום ראשון) צפויים לסיים את תפקידם בעירייה בקרוב ולצאת לפנסיה.

 

 

אבי עמית - זכה להעלאה (צילום: אלי ג'אן)
אבי עמית - זכה להעלאה (צילום: אלי ג'אן)

 

היועצת המשפטית, עו"ד אידית יפת לוי, הגיעה למקום הרביעי ברשימה עם 31,889 לחודש ברוטו. זוהר, כיום ראש העיר סוגר את הרשימה כשהוא ניצב במקום ה-11 כאשר

כעוזר ראש העיר הרוויח 19,239 שקל ברוטו לחודש.

 

בנוסף, כמה ממנהלי המחלקות זכו להעלאה במשכרות ומספר העובדים בעירייה עלה משנת 2011. זאת, כאמור, למרות מצבה הקשה של קופת העירייה.

 

הקב"ט העירוני, אריה יוסף, רשם את העלייה הגדולה ביותר בשכר: 12.73 אחוז שמתרגמים ל-20,493 שקל ברוטו בחודש. מיד אחריו ברשימת המשודרגים בשכר - אבי עמית, מנהל אגף כח אדם, שרשם עליה של 9.78 אחוזים לעומת שנת 2011 ונהנה עתה ממשכורת חודשית של 22,462 שקל ברוטו. גזבר העירייה, גבי שוורץ (מספר שלוש ברשימת המרוויחים) רשם עלייה של 6.10 אחוז ומנהלת אגף הרווחה, יפה כהן, רשמה עלייה של 5.98 אחוז בשכרם החודשי.

 

מנהל השירות הפסיכולוגי, אבי שטרית; מנכ"ל העירייה לשעבר, איל דפנה, ומנהל מחלקת החינוך, שמעון עמר, הם היחידים שרשמו ירידה, אם כי זעומה, בשכר 2012 לעומת 2011.

 

על פי הדו"ח בעיריית קרית מלאכי עובדים 243 עובדים המשתכרים בממוצע 10,102 שקלים בחודש. מספר העובדים עלה בשנת 2012 ב-8.38 אחוז.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות