כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
סתימת פיות

אינו פופולרי גם בעמודים אחרים. דורון טל
אינו פופולרי גם בעמודים אחרים. דורון טל 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

העירייה חסמה את עמוד הפייסבוק בפני תושב

תושב כרמיאל לא יכול לפרסם עד היום את דעתו בעמוד הפייסבוק הרשמי של העירייה, מכיוון שבחודש אפריל כתב דברי ביקורת על ראש העיר. העירייה: "אין לי עניין להתייחס לדברים"

נטע פלג  
פורסם: 26.11.13, 09:19

תושב כרמיאל והפעיל החברתי, דורון טל, נחסם על ידי העירייה בעמוד הפייסבוק הרשמי שלה, לאחר שהעביר ביקורת והתבטא בציניות כלפי ראש העיר, עדי אלדר. דבריו פורסמו בחודש אפריל, אבל עד היום חסומה בפניו האפשרות לפרסם בעמוד של העירייה.

 

 

 

"החסימה שלי מעידה על בעיה יותר עמוקה". דורון טל
"החסימה שלי מעידה על בעיה יותר עמוקה". דורון טל

 

 

"אלדר הכין נאום שהוא מתכוון להפגין ולמנוע בגופו את עצירת פרויקט הנחת פסי הרכבת בין עכו לכרמיאל, כשהיה איום להמשך הפרויקט", אומר טל. "ב-23
באפריל כתבתי שמדובר בספין תקשורתי, שנועד להסית את דעת הקהל מפרשת פיטוריו של מהנדס העירייה, אייל רותם, פיטורים שהוגדרו כפוליטיים על ידי בית הדין לעבודה (רותם הושב לבסוף לעבודתו, נ"פ).

 

"עוד טענתי, שאלדר מנצל את 'פסטיבל הרכבת' לנאומי בחירות. תגובתי נמחקה במהירות, ולאחר מכן נחסמתי בעמוד. כחודש לפני הבחירות שוחחתי על כך עם דוברת העירייה, לביאה פישר שלו, והיא אמרה לי: 'אני רואה ששמת לב לזה'".

 

טל, יוזם ופעיל של המשמר החברתי המקומי בכרמיאל, אינו פופולרי גם בעמודים אחרים: הוא נחסם בעמודה האישי של סגנית ראש העיר, רינה גרינברג, ובעמודים של הקבוצות "בני כרמיאל" ו"כרמיאלים רציניים מדברים", המנוהלות על ידי תושבים בעיר.

 

"לא מדובר רק בהדרה ברשתות החברתיות, אלא גם באי מתן שירות בעירייה בצורה בוטה. שכני עשה עבודות בינוי והשחית ריצוף משולב, פירק מעקה ומדרגות והסיר עמוד המונע כניסת כלי רכב לרחוב. זה היה ב-15 באפריל, כשבועיים לפני שנחסמתי בפייסבוק. עשרות תלונות שלי למוקד 106 לא טופלו. נשלח לשם פקח, אבל זה לא סייע. בעירייה רוצים שהשכן יתקן על חשבונו את מה שעשה, וזו לא נראית לי שיטה נכונה.

 

"כשביקשתי ממנהל המוקד העירוני, משה לוי, שיסביר לי מדוע פנייתי אינה מטופלת, הוא השיב כי אינו חייב להחזיר לי תשובה. אזרח המשלם מיסים זכאי לשירות. אם דברי בפייסבוק או התבטאויותי לא מוצאים חן בעיניכם, יש דרכים להתמודד. אנחנו, התושבים, סמרטוטים בעיני השלטון הקיים.

 

"החסימה שלי מעידה על בעיה יותר עמוקה. השלטון לא מקשיב. אנחנו מדברים על שיתוף הציבור והקשבה לציבור. זה מעיד על כך שהשליט לא מעוניין להיות קשוב לאזרחים 'בעייתיים'. חוסמים אותנו, כי אנחנו מהווים איום על ההגמוניה שלהם. איתנו קשה להתמודד, כי בשונה מהאופוזיציה, שהיא גוף ממסדי שחלים עליו כללים, אנחנו (המשמר החברתי מקומי) מיזם שאינו תאגיד רשום, אז זה קוץ בישבן העירייה".

 

דוברת העירייה: "אין לי עניין להתייחס לדבריו של טל".

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות