כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
נדל"ן

שכונה אטרקטיבית למשפחות. אילוסטרציה צילום: index open
שכונה אטרקטיבית למשפחות. אילוסטרציה צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

עפולה: הבנייה ברובע יזרעאל תופסת תאוצה

קבוצת אלדד פרי תקים 96 יחידות דיור בהיקף כולל של 62 מליון שקל. הקבוצה מתכוונת להקים ארבעה בניינים הצופים על הגלבוע. בנוסף פרויקט EDEN חנך באירוע חגיגי השבוע את מרכז המכירות החדש שלו באתר הבניה ברובע

ענת גון  
פורסם: 19.11.13, 07:48

שני פרויקט של מגורים קורמים עור וגידים בימים אלו בשכונת רובע יזרעאל שבעפולה, שכונה אליה מגיעות משפחות חדשות. קבוצת אלדד פרי תקים 96 יחידות דיור בהיקף השקעה כולל של 62 מליון שקל. הקבוצה מתכוונת להקים ארבעה בניינים הצופים על הגלבוע, בתמהיל רחב של דירות. גובה ההשקעה עומד על 62 מליון שקל, מתוכם 10 מליון הם עלות הקרקע ופיתוחה. שיווק הפרויקט עתיד לצאת בעוד כחודשיים.

 

 

עו"ד אלדד פרי ציין כי מדובר בפרויקט הראשון של הקבוצה בעיר, אך לגמרי לא האחרון. "אני מאמין בעפולה", הוא אמר, "העיר נוטעת בשנים האחרונות יתד בתודעה הציבורית הלאומית כבירת העמק וכעיר מובילה שמקסים להיות בה. תנופת הפיתוח לה זוכה העיר נמשכת ומתעצמת ובעוד כשנה עם פתיחת קו הרכבת, עפולה תהפוך לפנינה נדל"נית".

 

מגיעות משפחות חדשות. אילוסטרציה  (צילום: index open)
מגיעות משפחות חדשות. אילוסטרציה (צילום: index open)

 

פרויקט נוסף שבניית הבניין הראשון בו כבר יצאה לדרך הוא פרויקט EDEN שחנך באירוע חגיגי השבוע את מרכז המכירות החדש שלו באתר הבניה ברובע.

 

במסגרת הפרויקט שנבנה על ידי חברת אלמוגים החזקות ייבנו שלושה מגדלי יוקרה בני שבע קומות וכן בניית מתחם סגור עם בריכה לדיירי השכונה בלבד ובריכת פעוטות מקורה.

 

עוד מציע הפרויקט מגוון סוגי דירות בניהן דירות גן בעלות שניים או שלושה חדרים. דירות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים גדולים ומרווחים בעלי תכנון ייחודי ויוקרתי. כל הדירות בפרויקט פונות לבריכה הפרטים ולשטחיו הירוקים של הפרויקט.

 

הפרויקט שקיבל היתר לאחרונה כבר נמצא בשלבי בנייה ראשוניים שכרגע בשטח נבנה ומשווק הבניין הראשון מתוך השלושה. עד כה נמכרו שמונה דירות בשווי

כולל של כ-7.5 מליון שקל. מחירי הדירות נעים בין 790 אלף שקל לדירות גן ועד 1.8 מליון שקל לדירות הפנטהאוז.

 

הבניין שמשווק בימים אלו מציע דירות גן קטנות, שניים ושלושה חדרים, בגודל שנע בין 60 מטר מרובע ועד כ-91 מ"ר. דירות ארבעה וחמישה חדרים בגודל 113.6 מ"ר ועד 130.3 מ"ר עם מרפסות בגודל של כ-13 מ"ר ודירות פנטהאוז חמישה חדרים בגודל 152.2 מ"ר ו-100 מ"ר מרפסת שכל סוגי הדירות כוללות מחסן בתוכן.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות