כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מודה ועוזב

"זה די מאכזב". אליפז באלוה צילום: דורון גולן
"זה די מאכזב". אליפז באלוה צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כרמיאל: באלוה פורש מהמירוץ לראשות העיר

על השאלה במי יתמוך לראשות העיר השיב באלוה, כי הוא נוטה לכיוון של קונינסקי. על הסיבות שהביאו אותו להחלטה אמר: "ההכפשות בפייסבוק עזרו לי להחליט שאני לא רץ"

נטע פלג 
פורסם: 15.09.13, 13:02

אחרי שבועות של שמועות, אליפז באלוה הודיע בשבוע שעבר כי הוא פורש מהמירוץ על ראשות העיר. "נוכח הסקרים והבדיקות שעשיתי וגם לאור מה שמתרחש בשטח", אמר, "חשבתי שלא נכון לרוץ. אני לא מאמין בריצה למען הריצה, בשביל להגיד שרצתי. אני מאמין בריצה למען מטרה מסוימת.

 

 

 

נוטה לכיוון של קונינסקי. אליפז באלוה (צילום: דורון גולן)
נוטה לכיוון של קונינסקי. אליפז באלוה (צילום: דורון גולן)

 

"במערכה הזאת עשיתי מספר טעויות אסטרטגיות, שבגינן כנראה לא יכולתי להוביל את המירוץ הזה, וכשהגעתי למסקנה שהכוח שלי לא יספיק על מנת לקחת את ראשות העיר, הסקתי שנכון יהיה יותר לעזוב את המירוץ".

 

אילו טעויות עשית? "לא הצלחתי למשוך את האנשים אלי. כנראה לא הייתי מספיק אטרקטיבי בהצעות. לא הצלחתי, מכל מיני סיבות, לעשות את ההתחברויות הפוליטיות הנכונות, לחבור למספר גופים שבסופו של דבר, חלקם הלכו עם מועמדים אחרים, או באופן עצמאי.

 

"לא הצלחתי לשכנע את רינה גרינברג ללכת איתי, אבל גם לאחרים היו דרישות ודברים שלא הייתי מוכן להתפשר עליהם, ולא הייתי מוכן להבטיח מבלי שאוכל לקיים.

 

"גם ההכפשות בפייסבוק עזרו לי להחליט שאני לא רץ. אנשים יורדים לרמות נמוכות מדי. צריך להיות פוליטיקאי על מנת לקיים מערכת בחירות כזאת. לא
מספיק לרוץ על פי ערכים, תוכניות ודברים שאתה חושב שהם נכונים, אלא צריך כנראה לשלם מחירים מסוימים על מנת שאנשים יתמכו בך.

 

"זה די מאכזב, כי כשהתחלתי, מספר האנשים שהצטרף אלי היה גדול מאוד. היתה לי תוכנית מאוד מובנית, שלא התבססה על פנטזיות שנכתבו על ידי יועצים למיניהם. אני כתבתי לבד את התוכנית, כתבתי את הפוסטים בפייסבוק והגבתי בעצמי לאנשים. כל הבטחה דורשת תקציבים, וידעתי להראות לאנשים מאיפה אפשר להביא את הכסף.

 

"הרבה מהאנשים ששמעו בשבוע וחצי האחרונים שאני מתכוון לפרוש, גם כאלה שלא נפגשתי איתם, מאוד התאכזבו, כי אמרו שאין להם במי לבחור. מצד אחד, הם רוצים שינוי, ומצד שני, לא בטוחים שיש במי לבחור".

 

על המגעים שלו עם משה קונינסקי, המתמודד על ראשות העיר, אמר באלוה: "לא רציתי להצטרף למשה. הוא פנה אלי ושאל אם אני יכול לחבור אליו. זה לא הסתדר. בשביל ללכת עם מישהו, אני צריך להיות בטוח שאוכל לעשות אותם דברים שאמרתי שאוכל לעשות. לא מעוניין ללכת בשביל להיות חבר מועצה, או לקבל תפקיד אחר, חסר השפעה".

 

אז במי תבחר?

 "אני נוטה לכיוון של קונינסקי, כי יש לו אמירות שמדברות על שינוי, בתקווה שהוא מסוגל לעשות את השינוי הזה. אני חושב שאנשים שנבחרים צריכים לדעת מה זו עבודה ציבורית, כאלה שנאמנים לציבור שבחר בהם לחמש שנים. אנשים שבאים לעשות, ולא רק לדבר".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות