כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חופש הביטוי

עדי אלדר צילום: דורון גולן
עדי אלדר צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אלדר שוקל לתבוע פעילה של קונינסקי

לאחר שקרין כרמלי פירסמה סטטוס בפייסבוק, התקשר אליה ראש עיריית כרמיאל כדי להביע מחאה חריפה. ממטה אלדר נמסר: הניסיון לגרור אותנו לפרובוקציות, לא יצלח

נטע פלג 
פורסם: 04.08.13, 07:51

ראש עיריית כרמיאל, עדי אלדר, התקשר לקרין כרמלי, פעילה של משה קונינסקי, המתמודד על ראשות העיר, בעקבות סטטוס שפירסמה בפייסבוק. ראש העיר טען בשיחה, כי במידע שפורסם יש משום לשון הרע וכי המידע שפורסם - שקרי.

 

 

 

דורשים לתת דוגמה אישית. עדי אלדר (צילום: דורון גולן)
דורשים לתת דוגמה אישית. עדי אלדר (צילום: דורון גולן)

 

אלדר אמר כי הגיס שלו, שאכן עבד בעיריית כרמיאל ופרש לפני מספר שנים, החל לעבוד לפני שהוא נבחר לראשות העיר לראשונה, ולכן אי אפשר לטעון שסידר עבודה לבני משפחה.

 

במהלך השיחה, לאחר שכרמלי סירבה לבקשתו להציג בפניו את המידע שעליו הסתמכה לכאורה כאשר כתבה את הסטטוס בפייסבוק, הבהיר לה ראש העיר כי הוא שוקל לתבוע אותה לדין.

 

כרמלי: "הייתי בהלם. זו סיטואציה הזויה. איפה חופש הביטוי? אמרתי לו, אני לא בדעותיך, אני לא חושבת שהעבודה שלך טובה, ואני לא חייבת להסכים איתך. אני מכבדת אותך, יכולת להיות סבא שלי, כיבדתי אותך, ואני תמיד אכבד. אז הוא אמר: 'טוב, נתראה אחרי הבחירות'.

 

"אמרתי לו שאם הוא ינצח בבחירות, אני כבר לא אהיה פה, והוא איחל לי כל טוב ובהצלחה. אנחנו לא במשטר דיקטטורי פה".

 

אלדר: "ניסיונם של קונינסקי ופעיליו לגרור אותנו לפרובוקציות זולות, תוך הכפשת שמי ושמם של רבים וטובים אחרים, לא יצלח. מהמתמודדים נדרשת הפגנת מנהיגות ואחריות, תוך הצגת עמדות, חזון וניסיון. ראוי שתנוהל מערכת בחירות תרבותית ומכובדת, מבלי להיגרר להשמצות זולות, מתוך מחויבות אישית ודאגה ליום שלאחר הבחירות.

 

"אני קורא למתמודדים ולפעילים להימנע מלשון הרע, מפגיעה פיזית ומילולית, ולשמור על התנהגות נאותה ומכבדת, תוך מתן דוגמה אישית לדור הבא, למען העיר כרמיאל, העיר שכולנו כל כך אוהבים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות