כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
  
מאחדים כוחות

עליזה בלוך צילום: עטא עוויסאת
עליזה בלוך צילום: עטא עוויסאת
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בית שמש: בחירות בסימן איחוד

מוטי כהן הודיע כי הוא פורש מהמרוץ וחובר לאלי כהן. במקביל ריצ'רד פרס החליט להצטרף לעליזה בלוך

אלי ג'אן 
פורסם: 28.07.13, 07:55

פחות מחודש לסקר שיקבע מי המועמד שיתמודד מול ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול ומספר המועמדים הולך ומצטמצם.

 

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

 

המועמד אלי כהן, שכבר צירף לשורותיו את שלום לרנר, זכה לגיבוי נוסף ממתמודד אחר - מוטי כהן, שעד לאחרונה נחשב למועמד בכיר לראשות העירייה. "רבים מגיעים לפוליטיקה כדי להתפרנס, אבל אצל אלי זה הפוך", אומר כהן. "הוא מוותר על פרנסה מכובדת מאד ועל מעמד ציבורי בכיר כדי להשפיע על בית שמש". את המקום החמישי ברשימתו של כהן יתפוס עו"ד עמנואל הדנה שהצטרף אליו השבוע.

 

אלי כהן ומוטי כהן
אלי כהן ומוטי כהן

 

גם בגזרתה של עליזה בלוך, מועמדת נוספת לראשות העירייה, נרשמה מגמת האיחוד. בשבוע שעבר הכריז המועמד לראשות העירייה וחבר המועצה ריצ'רד פרס,
על תמיכה בבלוך. "אנו עומדים מול משימה אחת ועיקרית", אמר פרס, המחזיק גם בתיקי החינוך והרווחה בעיר, "החזרת בית שמש למקום הראוי לה. אני גאה להעמיד את ניסיוני ויכולותיי לשירותה של עליזה. אעשה הכל על מנת שב-23 באוקטובר היא תהיה ראש העירייה של בית שמש".

 

בלוך זוכה גם לגיבוי מצד שר השיכון אורי אריאל שהגיע לעיר ביום חמישי שעבר והודיע כי יעמוד על כך שלא תינתן יותר עדיפות לחרדים בבנייה בעיר. "יש שלושה אריאל – אריאל שרון, אריאל אטיאס ואורי אריאל. אריאל הראשון החל את תנופת הבנייה בבית שמש, אריאל השני בנה בייחוד לחרדים, אני אריאל השלישי ואני מודיע פה חד משמעית שאני אבנה לכולם. נגמרה העדיפות שניתנה פה בעבר", הצהיר השר אריאל.

 

כעת המתמודד היחיד שנותר מול כהן ובלוך הוא סגן ראש העירייה מאיר בלעיש, שבשלב זה לא הביע תמיכה באף אחד מהמועמדים. בלעיש הוא גם היחיד שלא חתם על האמנה להסיר את מועמדותו אם יפסיד בסקר.

 

סקר הבחירות בבית שמש, שיתקיים ביום חמישי הבא, נועד לאתר מועמד שמוסכם על כל המתמודדים מול ראש העירייה אבוטבול, שזוכה לתמיכת החרדים בעיר.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות