כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
צעירים נגד צעירים

"האג'נדה של להחליף את ראש העיר לא מקדמת צעירים". צח נחמני פרטי
"האג'נדה של להחליף את ראש העיר לא מקדמת צעירים". צח נחמני פרטי
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ביאליק: מפלגת צעירים שתתמוך בדוקורסקי

גורמים פוליטיים תהו השבוע מדוע קרית ביאליק צריכה שתי מפלגות צעירים. האם זה קשור לצרות שעשו צעירי ביאליק מהאופוזיציה לראש העיר? יו"ר המפלגה, שתיקרא 'צעירים בלב', מודה שישאפו להיכנס לקואליציה של דוקורסקי

מירית פנחס 
פורסם: 09.07.13, 07:43

מפלגת 'צעירים לטובת ביאליק' החליפה השבוע את שמה, ותיקרא 'צעירים בלב'. יו"ר המפלגה, צח נחמני, מסביר מדוע הקימו עוד מפלגת צעירים ביאליק. לדבריו, מגעים שהיו בעבר עם מפלגת 'צעירים למען ביאליק' כשלו, ולדעתו הם לא עשו מספיק לטובת הצעירים בקדנציה האחרונה. נחמני מכחיש כל קשר בין מפלגתו לראש העירייה, אלי דוקורסקי.

 

 

 

צח נחמני (פרטי)
צח נחמני (פרטי)

 

נחמני הוא בין היתר חבר בצעירי הליכוד, מפלגתו של דוקורסקי. "אין שום קשר בין הפעילות של צעירי הליכוד ל'צעירים בלב'", אמר. "הקמנו את המפלגה כבר לפני כשנה וחצי".

 

אולם במערכת הפוליטית שאלו השבוע מדוע עיר כמו ביאליק צריכה שתי מפלגות צעירים, והאם ההתארגנות החדשה נועדה לפגוע במפלגת הצעירים הקיימת,

שישבה באופוזיציה ועשתה צרות לדוקורסקי. 'צעירים למען ביאליק' גם מציבה הפעם מועמד לראשות העיר, שני אוצ'וקובסקי, ובבחירות הקודמות היא זכתה להישג יפה במועצה.

 

 "אני לא מחפש לריב עם אנשים", אמר נחמני. "היו לי פגישות איתם. הבנתי שמה שהם מדברים על קידום הצעירים בעיר, שונה מתפיסת העולם שלי, לכן מצאתי את עצמי בחוץ והתחלתי לפעול בדרכים אחרות. האג'נדה של להחליף את ראש העיר לא מקדמת צעירים. אי אפשר להיות ראש עיר בלי להתנסות בעשייה ציבורית. הם קופצים מהר מדי. העובדה היא ש־80 אחוז מהתושבים מרוצים מראש העיר, ודוקורסקי יהיה ראש העיר הבא".

 

אתה חושב ש'צעירים למען ביאליק' לא עשו מספיק?

"במשך החמש שנים האלה, לא. בעצם העובדה שהם יושבים באופוזיציה היה להם מאוד קשה לקדם דברים".

 

אז מה הפתרון שלך?

"כדי לקדם ולטפח צעירים, אתה לא יכול להיות באופוזיציה. זה לא מבטיח שאנחנו נהיה בקואליציה, אבל אנחנו נשאף לזה. אנו רוצים להשיג דיור בר השגה, הנחות בארנונה בזמן חופשת הריון, מלגות לסטודנטים ועוד".

 

אתה חושב שיש מקום לשתי מפלגות צעירים בביאליק?

"יש מקום לכל מי שרוצה בעשייה ציבורית. אם זה מגיע ממניעים כשרים ואמיתיים של לשרת את הציבור. אנחנו מתחרים על אוכלוסייה שהיא יחסית זהה. יש תומכים שמחזקים את ידינו, כי גם הם ראו שהיתה מפלגה של צעירים שלא השפיעה יותר מדי על הצעירים בעיר".

 

בימים האחרונים קיבל נחמני מכתב מעורך דינם של 'צעירים למען ביאליק', בטענה כי יצרו בלבול עם השם 'צעירים לטובת ביאליק'. לדברי נחמני, הדבר נעשה בתום לב. השבוע החליטו לשנות את שם מפלגתם. "רק בדיעבד הבנתי שזה טיפה חופף. בימים הקרובים נציג את האג'נדה שלנו בפני הציבור. אין לי ספק שנקבל לפחות שני מנדטים".

 

צעירים למען ביאליק סירבו להגיב.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות