כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
נמאס להם ממותגים

הקניון ברמות צילום: שלומי כהן
הקניון ברמות צילום: שלומי כהן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

החרדים: חנויות עודפים או חרם על קניון רמות

הרבנים החרדים מתכוונים לקרוא להחרמת קניון רמות, אם מנהליו לא ייענו לדרישתם לסגור חנויות מותגים ולפתוח במקומן סניפי עודפים שמציעים מחירים נוחים יותר. בעלי המקום: "הקניון מיועד לכל תושבי העיר"

משה הלר 
פורסם: 13.06.13, 07:50

הדרישה החדשה של החרדים ברמות ממנהלי הקניון בשכונה: לסלק את חנויות המותגים ולהוסיף סניפי עודפים שיתאימו לכיס של הצרכן החרדי. הרבנים החרדים צפויים לקרוא לחרם על הקניון, במטרה להכפיף את הנהלתו לתנאים החדשים.

 

 

עוד איומים בחרם:

 

במקביל, העסקנים החרדים מנסים לסחוף לחרם שכונות חרדיות כמו רמת שלמה וסנהדריה. בחלק מבתי הספר ברמות אף הודיעו המורות להורים שאם הם ימשיכו לקנות בקניון המוחרם בנותיהם יסולקו מהלימודים.

 

קניון רמות.החילונים מבקשים לחזק את העסקים (צילום: שלומי כהן)
קניון רמות.החילונים מבקשים לחזק את העסקים (צילום: שלומי כהן)

 

במסמך שחיברו הרבנים נכתב על הנהלת הקניון: "הם נמנעים מלפתוח חנויות מוזלות ואף לחנויות הקיימות אין רשות בחוזה לפתוח מחלקת עודפים בטענה שזה פוגם ביוקרה של הקניון".

 

לטענת כותבי המסמך, ההתעקשות באה במטרה לרצות את הלקוחות החילונים שיכולים לאפשר לעצמם לרכוש מותגים. גורם חרדי טען השבוע שהחרדים מעוניינים בשינויים מהותיים ברשימת החנויות שבקניון, ובכלל זה החלפת רשת 'מגה' לסניף של 'רמי לוי'. הבעיה: למגה יש זיכיון בלעדי וארוך טווח.

 

הגורם מוסיף שבתחילה היו שיעצו לרבנים שהחרם מיותר ויפעל לרעתם. "רוב החרדים ששומעים לרבנים הם לא הצרכנים של הקניון, ואלו שכן קונים מותגים ואוכלים במסעדות לא מזוהים עם אלו ששומעים לרבנים", אומר הגורם.

 

לדבריו, בימים הראשונים לחרם נעשו ניסיונות להגיע להסדר עם מנהלי הקניון בתיווך תושב השכונה ח"כ אורי מקלב, אך הרבנים התעקשו על דרישותיהם.

 

מנגד, בצד החילוני בשכונה החלו לפעול בקריאה לחזק את העסקים המוחרמים, והיום (שישי) אמורה להיערך הפגנת תמיכה, ביוזמת סיעת 'ירושלמים', בקריאה לתושבים לרכוש דווקא בקניון במטרה לגבש את התושבים המתונים בשכונה.

 

קניון רמות: "תמהיל החנויות בקניון נקבע בהתאמה לאופייה של העיר ירושלים וקהלי היעד שבה. הקניון מיועד לכל תושבי העיר ואורחיה - חרדים וחילונים כאחד, תוך התחשבות הדדית מקסימלית ויחסי שכנות מצוינים". 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות