כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
האשדודים בוחרים

אילוסטרציה צילום: AP
אילוסטרציה צילום: AP
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תנועת "אשדודים" בוחרת את חבריה לרשימה

בתנועה החליטו לערוך בחירות מקדימות למקוות השני והלאה ברשימתה למועצת העיר. היו"ר יניב: קקון: "אנחנו מציגים היום שיטה אחרת. לא עוד פוליטיקה של סחטנות ודילים או אנשים שדואגים רק לעצמם"

יאיר הרוש 
פורסם: 08.05.13, 12:08

לאחר שטענו בחודשים האחרונים כי הם מתכוונים להנהיג דרך חדשה ושונה בפוליטיקה המקומית, החליטו בתנועת "אשדודים " לקיים בחירות מקדימות בין כל שותפי התנועה שיכריעו מי יהיו נציגי הרשימה שתתמודד למועצת העיר. המועמדים שיבחרו יכהנו במקומות שניים והלאה, אחרי היו"ר יניב קקון שממוקם בראש הרשימה. בכך, טוענים ב"אשדודים", תהפוך התנועה למפלגה הראשונה בעיר שלא ממנה את נציגיה, אלא בוחרת אותם בבחירות פנימיות.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

"אנחנו מציגים היום שיטה אחרת", אמר היו"ר קקון, "לא עוד פוליטיקה של סחטנות ודילים או אנשים שדואגים רק לעצמם. אלא נבחרת של אנשי עשייה, נקיי כפיים ומצליחנים. מנהיגים שגדלו וצמחו באשדוד, המעמידים עצמם בתהליך דמוקרטי אל מול שותפי התנועה כשכל אחד מוכן להיות הסגן של השני והעיקר לקדם את העיר שאנחנו כל כך אוהבים".

 

דמוקרטיה עד הסוף - אילוסטרציה (צילום: AP)
דמוקרטיה עד הסוף - אילוסטרציה (צילום: AP)

 

תהליך הפריימריז יחל היום (רביעי) לאחר שהמועמדים לרשימה יציגו את מועמדותם. במייל שקיבלו כל שותפי התנועה צויין כי רק שותף התנועה, שהשתתף בלפחות שתים מפעולויות התנועה עד כה, יוכל להתמודד על תפקיד ברשימה. וזאת בתנאי שלא הורשע בעבירה שיש עימה קלון וגילו מעל 21. כחלק מהתהליך יכולים המועמדים אף לצרף שותפים נוספים לתנועה.

 

הפריימריז יתקיימו ב-2 ביוני, וכל שותפי התנועה (תושבים אשר הביעו תמיכה פעילה בתנועה ושילמו דמי שותף בגובה 50 שקל - י.ה) להצביע

עבור המועמדים למועצת העיר. פתק ההצבעה יכלול את סידור המועמדים לפי עדיפויות הבוחרים. לפי התנועה, את תהליך הבחירות תלווה ועדת בחירות ועו"ד לי שומר קולטקר תלווה את התהליך מבחינה משפטית.

 

ב"אשדודים" ציינו כי ייעשה מאמץ מרבי על מנת שהבחירות יתקיימו בשקיפות, בעיקר ע"י שימוש באתר האינטרנט הרשמי ובדף הפייסבוק הפעיל של התנועה. לדברי נציגי התנועה, במהלך החודש הקרוב יעלו ברשת פרטים על המתמודדים בבחירות הפנימיות ועל הנושאים בהם הם מתכוונים להתמקד אם ייבחרו למועצת העיר.

 

בקרב נציגי התנועה ידוע כי ההתמודדות תהיה מעניינת שכן ישנו הבדל משמעותי בסיכויים להיכנס למועצת העיר בין המקומות שניים-ארבעה ברשימת התנועה. "לא נסתפק רק בבחירות הפנימיות, לשותפים ולפעילים בתנועה תהיה השפעה גם כשיהיו לנו נציגים במועצת העיר", אמרו השבוע בתנועה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות