כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
תלונה

חדר האשפה בקרית אתא
חדר האשפה בקרית אתא 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

העירייה לקחה מכולת אשפה ודורשת שנשלם

תושבים ביוספטל בקרית אתא טוענים שעקב עבודות המטרונית נעלמו פחי האשפה, ועכשיו העירייה דורשת שישלמו על פחים חדשים. העירייה: "העגלות יוצבו עם תום העבודות ללא תשלום"

אדי גל  
פורסם: 02.05.13, 07:57

דיירים מרחוב יוספטל 72 בקרית אתא טוענים כי נדרשו על ידי העירייה לשלם 2,000 שקל עבור מכולת אשפה לבניין על אף שלדבריהם אין להם יד ורגל בהיעלמותה של המכולה הקודמת. לטענתם, המכולה הוזזה בעת העבודות לסלילת מסלול המטרונית.

 

 

"מצב תברואתי מתחת לכל ביקורת". חדר אשפה בקרית אתא
"מצב תברואתי מתחת לכל ביקורת". חדר אשפה בקרית אתא

 

אחת הדיירות סיפרה השבוע: "כשהכשירו את מסלול המטרונית, שינו את כל מבנה פינוי האשפה באזור. לנו היתה מכולה גדולה של 4 מטר ליד הבניין. הם

בנו חדר פח חדש, אבל המכולה נלקחה ומאז לא הוחזרה. כמובן שזה יוצר בעיות כי אין איפה לזרוק זבל. אז עכשיו העירייה טוענת שזו אחראיות שלנו".

 

במכתב שהפנו התושבים למחלקת התברואה של העירייה, כתבו: "אנו תושבי קרית אתא, מרחוב יוספטל 72, פונים בפעם שנייה עקב מצב תברואתי מתחת לכל ביקורת. במכתב של אגף התפעול, מדברים על שמירת ניקיון ליד פח זבל, אבל אצלנו במבנים שבנו עבור הפחים במיוחד, הפחים לא קיימים בכלל. אנו דורשים בכל לשון של בקשה לטפל בדחיפות בנושא זריקת הזבל של דיירי אחת הדירות ולשים דחוף פחי זבל במקום שבנוי במיוחד בשביל זה (2 מבנים ) בחצר שלנו".

 

דיירת: "רוב הדיירים כאן מבוגרים וחלקם הגדול לא יודעים עברית. מה חושבים בעירייה? שהם ישלמו את הכסף הזה בלי להבין למה? הרי איש לא לקח את המכולה הישנה. הזיזו אותה כשעבדו באזור ומאז לא יודעים איפה היא. נראה הגיוני שאנחנו ניקח מכולה כזו ונזיז? איך בדיוק? ולאן בדיוק? ברור שמנסים כאן את שיטת "המצליח". אולי לא נבין ונשלם".

 

מעיריית קרית אתא נמסר: "במסגרת עבודות השיפוץ ברחוב יוספטל נבנו מתקני אשפה לכל הבתים. במקומות בהם לא הושלמו העבודות, כמו בבית מספר 72, הוצבו בסמוך מתקנים זמניים. בסיום העבודה יוצבו גם במבנה ביוספטל 72 עגלות חדשות. בניגוד לנטען אין כל דרישה לתשלום, כל העגלות ברחוב הוצבו ויוצבו ללא תשלום".

 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות