כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
על הסכין

העובד הגיע למסעדה לבקש את שכרו. אילוסטרציה צילום: shutterstock
העובד הגיע למסעדה לבקש את שכרו. אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בעל מסעדה הואשם בדקירת עובד לשעבר

משטרת מרחב השרון הגישה כתב אישום חמור נגד בעל מסעדה ברעננה, שהואשם בדקירת עובד לשעבר במקום. "לא ניתן לראות ניסיון דקירה", קבע שופט בית משפט השלום בפתח תקווה

אירית גרינברג 
פורסם: 07.04.13, 07:50

בית משפט השלום בפתח תקווה שיחרר ממעצר לפני כשבועיים את דוד ברנורנג, בעל מסעדת "הטאבון והמנגל" ברחוב אחוזה ברעננה, שהואשם בתקיפת אחד מעובדיו לשעבר לפני כשלושה שבועות ודקירתו בסכין, וזאת לאחר שסרטי מצלמות האבטחה של המקום הראו כי ברנורנג לא דקר את העובד, בניגוד לראיות לכאורה אותן הציגה המשטרה.

 

עוד ב-mynet:

 

מכתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בכפר סבא על ידי משטרת מרחב השרון עולה, כי בתאריך 15.03 הגיע למסעדה אברהלה גבריוואט, עובד זר מאריתריאה שהועסק בעבר במסעדה והמתגורר ברעננה, על מנת לקבל את שכרו.

 

על פי כתב האישום עולה כי ברנורנג ניגש לעובד, תפס אותו בידיו ודחף אותו ובהמשך לאחר שיצא העובד מהמסעדה, רדף אחריו הנאשם, הוציא סכין מכיסו ודקר את העובד במותניו.

 

עוד עולה מכתב האישום כי מיד לאחר מכן הגיע למקום בעל מסעדה נוסף שהציע לעובד דמי שתיקה בסך 5,000 שקלים, אם לא יגיש תלונה במשטרה ואף תקף לאחר מכן את המתלונן בעצמו.

 

נגד ברנורנג הוגש כתב אישום חמור בו הוא מואשם בגרימת פציעה, כלשטענת המשטרה הוא גרם למתלונן לפצע דקירה במותן שמאל, שהובילה לאשפוזו של גבריוואט.

 

בעל המסעדה הואשם בגרימת פציעה. אילוסטרציה (צילום: shutterstock)
בעל המסעדה הואשם בגרימת פציעה. אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

 

בדיון שהתקיים לפני כשבוע וחצי בבית משפט השלום בפתח תקווה, ביקשה המשטרה את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו, אך אז עלה כי צילומי מצלמות האבטחה של המסעדה מראים השתלשלות אירועים שונה לגמרי מזו שהוצגה על ידי המשטרה.

 

"הוצגו בפניי סרטים שמתארים את האירוע שאירע בתוך המסעדה ואת האירוע שאירע מחוץ לה", כתב השופט דוד שוהם, שהחליט לשחרר את הנאשם ממעצר בערבות בלבד.

 

"נראה בבירור כי המשיב (ברונרנג) מנסה בשלב הראשון לבקש מהמתלונן שיעזוב את המסעדה בדרכי נועם ורואים דחיפות הדדיות. לא ניתן לראות כל ניסיון דקירה מצד המשיב ולכל היותר ניתן לזהות שם ניסיון תקיפה שלא מצליח. מה שניתן לראות מתוך הסרטים הוא צרור מפתחות וקופסת סיגריות בידיו של המשיב וגירסת הסכין לא נתמכת בעדות חיצונית כלשהי".

 

עוד קבע השופט כי גרסת העובד, שהצהיר תחילה שהדקירה התרחשה בתוך המסעדה ולאחר מכן שונה התיאור, בכתב האישום, לתקיפה מחוץ למסעדה, אינה אמינה.

 

"באירוע שמתועד מחוץ למסעדה ניתן לראות את המשיב כאשר הוא רודף אחרי המתלונן, אולם אחריו באים עובדים נוספים ולא ניתן בשום צורה שהיא לראות ניסיון

דקירה", הוסיף השופט. "בתיק זה קיים כרסום של ממש בראיות לכאורה".

 

"אני שמח שלאחר שהצגנו את סרטי מצלמות האבטחה בבית המשפט, השופט קיבל את כל טענותינו", מסר עו"ד שרון נהרי, המייצג את הנאשם יחד עם עו"ד דוד בוחבוט. "השופט קבע שאין ראיות כנגדו ויש לשחררו".

 

מהמשטרה נמסר: "בית המשפט המחוזי קיבל את הערר שהוגש על החלטת בית משפט השלום והחמיר באופן מהותי את תנאי השחרור".

 

סרט האבטחה הוכיח אחרת | אילוסטרציה: שי שמואלי

אירית גרינברג

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות