כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מחדשים לכם

אילוסטרציה צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה צילום: ויז'ואל/פוטוס
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מלון 'אסטרל מרינה' המחודש יוצא לדרך

עבודות שיפוץ שנמשכו 50 יום ועלותן כ־12 מיליון שקל הגיעו לסיומן. בכך הושלמו השיפוצים שנעשו בחורף שעבר, במסגרתם שודרגו החדרים ושופצו הבריכה, חדר האוכל וחדר האירועים. לפני כן המלון לא עבר שיפוץ במשך כ־20 שנה

עזרא ארבלי 
פורסם: 06.03.13, 07:53

50 ימי שיפוצים אינטנסיביים הגיעו לאחרונה לסיומם עם פתיחתו המחודשת של מלון 'אסטרל מרינה'. עבודות השיפוץ, שעלותן כ־12 מיליון שקל, שהתבצעו במלון הן המשך לשיפוץ שהתקיים בחורף שעבר, אשר כלל את שדרוג החדרים, שיפוץ הבריכה, חדר האוכל, חדר האירועים ומערכות כלליות כמו מיזוג וחשמל. עד תחילת השיפוצים בשנה שעברה לא שופץ המלון במשך כ־20 שנה.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

השיפוץ כלל גם את חזית המלון. דלפקי הקבלה והלובי שופצו מהיסוד והותאמו לקו שדרשו הבעלים באמצעות האדריכל האנגלי הארי גרגורי. בעלי רשת 'אסטרל' משקיעים בשנים האחרונות סכומי כסף גבוהים

בשיפוצים ברשת מתוך ראייה אסטרטגית שתשמור על רמתם של בתי המלון. רשת 'אסטרל' מונה חמישה בתי מלון באילת, וכולם עברו בשנתיים האחרונות שיפוצים.

 

"רכשנו בתי מלון שהיו ברמת תחזוקה נמוכה, ושדרשו שיפוצים הכרחיים", אמר אשר גבאי מבעלי הרשת. "אנו משקיעים כסף רב מדי שנה כדי לשמור על העכשוויות של בתי המלון ועל רמתם הגבוהה".

 

גם בעלי מלון 'אמריקנה', שנמצא מול 'אסטרל מרינה', ניצלו את עונת החורף, שידועה כתקופה חלשה בענף התיירות, כדי לשפץ את המלון. במסגרת עבודות השיפוצים, שיצאו לדרך בחודש ינואר וסיומן צפוי ב־20 במרץ, מוחלף הריצוף ברחבי המלון ומתבצע חידוש ללובי שכולל החלפת הריהוט ועוד.

 

בעלי המלון מתכננים לחדש את קירות חזית המלון, כאשר חלקם יחופה בעץ ותותקן פרגולה חדשה. עלות השיפוצים מוערכת בכמיליון שקל.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות