כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
צרות בעבודה

העובד טוען שעבר בתנאים בלתי נסבלים. אהרון מדואל צילום: ריאן
העובד טוען שעבר בתנאים בלתי נסבלים. אהרון מדואל צילום: ריאן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פלסטיני: חבר מועצה העסיק אותי בתת תנאים

"אהרון מדואל העסיק אותי בתת תנאים" - כך טוען תושב הכפר עינאבוס שתובע את חבר מועצת העיר תל אביב: הוא העסיק אותי בצורה מחפירה, זייף מסמכים, העביר דיווחים כוזבים ולא שילם לי פיצויים. תגובתו של מדואל לא התקבלה

איתי בלומנטל 
פורסם: 24.02.13, 08:00

מחאות נגד הבוס: "אהרון מדואל הפר את זכויותיי הסוציאליות, העסיק אותי בתת תנאים ובצורה מחפירה, זייף מסמכים, העביר דיווחים כוזבים למשרדי הממשלה ולרשויות ולא שילם לי פיצויים". כך טוען ח'אלד רשדאן, פלסטיני מהכפר עינאבוס שבשומרון שהועסק על ידי חבר מועצת עיריית תל אביב (עיר לכולנו).

 

 

בתביעה שהגיש רשדאן, 45, בחודש שעבר לבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, על ידי עו"ד עטאף רושרוש, הוא טוען כי הועסק על ידי מדואל בעבודות שיפוצים. "התובע הועסק אצל הנתבע מחודש ינואר 2006 ועד לפיטוריו, ללא כל הודעה מוקדמת, בסוף חודש יולי 2012. בכל תקופת עבודתו עבד התובע באמינות, בהגינות ובמסירות לנתבע במשך תקופה של 72 חודשים.

 

"בכל תקופת עבודתו הוא עבד בתנאים מחפירים שאינם נסבלים, והתובע אף לא קיבל ולו חלק זעיר מזכויותיו המגיעות לו על פי חוק".

 

לרשדאן, כך עולה מהתביעה, היה אישור עבודה. שכרו החודשי היה 6,000 שקל בממוצע, אולם כמה תלושי משכורת שצורפו לתביעה מלמדים כי שכרו עמד על

1,300 שקל. לטענתו, מדואל העביר דיווחי שעות כוזבים למשרד התמ"ת כדי לחסוך עלויות. "התובע זייף ורימה את משרדי הממשלה, זאת על ידי שדיווח דיווחי כזב למדור התשלומים בנוגע למספר ימי העבודה", נטען.

 

"הנתבע המשיך להתנהג בחוסר תום לב, תוך התעלמות חוזרת ונשנית, ותוך מתן הבטחות שווא. עינינו הרואות כי הנתבע בחר להתעלם מפנייתו של התובע ולשלם לו את זכויותיו, והכול תוך התעלמות מכל אמות מידה מקובלות ביחסי עובד מעביד ובניגוד לכל דין, תוך שהוא משיב בתגובה שעדיף שלא היה משיב כלל", נטען.

 

רשדאן תובע לפצותו ב־212 אלף שקל בגין תשלומי פיצויי פיטורים, פיצויים בגין אי הודעה מוקדמת, דמי הבראה, החזר נסיעות, דמי חגים וחופשות ותשלום בגין שעות נוספות.

 

למרות פניות חוזרות ונשנות, תגובת מדואל לא התקבלה.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות