כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
באו ארצה

חונכים את הקמפוס
חונכים את הקמפוס 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

לראשונה בנגב: הקמפוס התיכוני האמריקאי

הקמפוס התיכוני האמריקאי (AMHSI) ע"ש אלכסנדר מוס הוקם בכפר אשל הנשיא בנגב. בקמפוס צפויות ללמוד על תולדות עם ישראל קבוצות רבות של תלמידים מחו"ל

עודד בר-מאיר 
פורסם: 06.02.13, 09:49

בטקס חגיגי נחנך השבוע הקמפוס התיכוני האמריקאי (AMHSI) ע"ש אלכסנדר מוס, בכפר אשל הנשיא בנגב. בקמפוס, המופעל על ידי מכון אלכסנדר מוס ללימודי ישראל, ילמדו עשרות תלמידים יהודיים מרחבי ארצות הברית ואירופה.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

מכון אלכסנדר מוס ללימודי ישראל הוא הארגון המוביל בחינוך לתולדות עם ישראל לנוער אמריקני. במשך 40 שנות קיומו הגיעו ללמוד בזכותו כ-22,000 תלמידים בישראל בעיקר מארה"ב. השבוע, נחנך הקמפוס הראשון בנגב, בכפר אשל הנשיא.

 

בקמפוס צפויות ללמוד קבוצות רבות של תלמידים מארצות הברית ורחבי אירופה. כל קבוצה מגיעה ללימודים בנגב למשך 18 שבועות. במהלך

שהותם בארץ, מחזקים בני הנוער את הקשר שלהם לישראל בכלל ולנגב בפרט.

 

עלות הקמת הקמפוס הייחודי נאמדת על כשני מיליון דולר מתוכם חצי מיליון דולר במימון המשרד לפיתוח הנגב והגליל. נתן ג'יבלי, מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, ברך על הקמת הקמפוס ואמר: "היה ברור שהשילוב של מכון אלכסנדר מוס, שהוא ארגון מוביל וחשוב בחינוך יהודי עם האיכות הלימודית של כפר הנוער אשל הנשיא, יניב פירות טובים ומשובחים. העובדה שתלמידים יהודיים מרחבי העולם ילמדו בנגב ויקשרו עצמם לאזור היא אחת מהסיבות המרכזיות לכך שמשרדנו ראה עצמו מחויב בהקמת הקמפוס החדש. חינוך לערכים יהודיים וציוניים הינו מטרה וחשובה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות