כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
רב מטריד

הרב אחז בירכו אילוסטרציה:  index open
הרב אחז בירכו אילוסטרציה: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

הרב לא הטריד אלא בירך ברכה 'לביטול הבתולין'

רב בחב"ד הורשע בביצוע מעשה מגונה בנער מבאר־שבע. הנער העיד שנציגי חב"ד ניסו לשכנעו שהמילים בעלות האופי המיני ששמע מהרב הינן "ברכה לביטול הבתולין"

עודד בר-מאיר 
פורסם: 07.01.13, 08:02

רב ששימש כשליח של תנועת חב"ד באחת השכונות בבאר שבע הורשע ביום שלישי בבית משפט השלום בעיר בעבירות של מעשה מגונה, הטרדה מינית ונהיגה בשכרות. גזר דינו יינתן במועד מאוחר יותר.

 

כבר ביקרתם בעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק?

הרב המפורסם, הבחורה העירומה וחטא התאווה

ביקשה סיוע בהשבת אהבה - ונאנסה

 

בכתב האישום נטען שבתחילת חודש אפריל 2008, לאחר חצות הליל, נהג הרב ברכבו כשהוא תחת השפעת אלכוהול, ותוך כדי נסיעתו הוא הזמין נער, שהיה

אז בן 16 והתגורר בסמיכות לביתו, להתלוות אליו לנסיעה. במהלך שהותו של הנער ברכב פנה אליו הרב לא בדברי תורה כי אם באמירות בעלות אופי מיני כמו "תשים את התחת שלך פה", "מה אורך איבר המין שלך", "למה אתה מסתובב רק עם בנות", ועוד. בכתב האישום גם נטען כי בשלב מסוים הרב אחז בירכו השמאלית של הנער, מישש את ירכו והתקרב לכיוון איבר מינו של הנער על מנת להגיע לסיפוק מיני.

 

הרב הודה בעיקר העובדות שפורטו בכתב האישום, אך טען כי אין מדובר באמירות ובמגע על רקע מיני, אלא בניסיון להתקרב את הנער כדי לקרבו לעולם של תורה ומצוות.

 

בעדותו בבית המשפט ציין הנער שכאשר הגיעו נציגי חב"ד לביתו בניסיון לסגור את הפרשה, נאמר לו בין השאר כי מדובר היה ב"ברכה לביטול הבתולין".

הנער גם טען שהרב הנאשם אמר לו שעליו להקריב את עצמו למען הרבי. הנער סיפר שחשב כי הכוונה היתה להיעתר לכוונותיו המיניות של הרב, ואילו הרב עצמו טען שהתכוון לרבי מלובביץ'.

 

הרב ציין בעדותו בבית המשפט כי בעברו שירת בשליחות חב"ד בתאילנד ושם לדבריו הכיר את עם ישראל. לכן, כך לדבריו, על מנת לקרב אנשים צעירים שאינם שומרי מצוות - הוא עושה לעתים שימוש בשפה בוטה.

 

"שגיתי", אמר הרב בבית המשפט, "כאשר נקטתי בדרך זו של שימוש במילים בעלות גוון מיני כלפי הנער. באותו שלב חשבתי שבדרך זו אצליח להעביר לו מסר על תודעת חיים ערכית יותר במקום חיי ההוללות שלו".

 

בהכרעת הדין שנתן השבוע קבע השופט אור אדם כי "אין מחלוקת כי מדובר באמירות שיש בהן הצעות חוזרות בעלות אופי מיני והתייחסות המתמקדת במיניותו של הנער. הנאשם גם הודה בעבירה של נהיגה בשכרות. מכל האמור לעיל, הוכח כי הנאשם עבר עבירות אלה".

 

השופט הרשיע את הרב בעבירות של מעשה מגונה, הטרדה מינית ונהיגה בשכרות.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 14 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות