כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
כחולים מבושה

קטן. "יטופל משמעתית"
קטן. "יטופל משמעתית" 
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

פ"ת: קצין בכיר ריסס כדורי צבע ברובה אוויר

רפ"ק יניב קטן, קצין בכיר במשטרת פתח־תקוה, עורר בהלה כשנטל לידיו רובה אוויר והחל לרסס כדורי צבע על חבריו ופקודיו בתחנה. שוטר: "בושה מה שהלך שם. היו מקרים שירי בכדורי צבע הוציא עיניים לאנשים". קטן סירב להגיב. המשטרה: "רואים בחומרה התנהגות זו"

אלירן קרסנטי 
פורסם: 27.12.12, 08:04

יצא קטן: שגרת העבודה במשטרת פתח־תקוה הופרה בשבוע שעבר לאחר שרב פקד יניב קטן, קצין בכיר בתחנה, לקח לידיו רובה אוויר והחל לירות כדורי צבע, תוך שהוא מרסס לכל עבר. שוטרים בתחנה ממש לא היו משועשעים מהמעשה.

 

 

בדרך כלל מצופה מקצין משטרה בכיר לגלות רצינות ואחריות, בעיקר כי רבים מפקודיו רואים בו מודל לחיקוי. הדברים נכונים שבעתיים כשמדובר בקצין האחראי על כ־90 שוטרים ועל מערך הסיור.

 

הפרשה המוזרה החלה ביום ראשון שעבר, כשבקומה השנייה בתחנה נשמעו קולות ירי וצעקות. מסע הקונדס של קטן, שהחל במשרדי הסיור, לא פסח גם על יחידת

מתפ"א (מנהלת תיאום פעילות אכיפה) הארצית, שמשרדיה נמצאים בתחנה. השוטרים ההמומים, שניסו להסתתר מאימת הכדורים, לא הצליחו להבין מה עובר על מפקדם.

 

עד למחרת בצהרים היו כתמי הצבע הצהוב מרוחים על הקירות, והשוטרים עמלו רבות כדי להסירם. במשך מספר ימים התגלגל הסיפור ההזוי הזה במסדרונות התחנה, ושוטרים רבים סיפרו כי החשש להיחשב כמי שהלשינו על מפקדם רק העצים את קשר השתיקה. בסוף השבוע שעבר שפכו חלקם את אשר על ליבם.

 

"זו באמת בושה מה שהלך שם", סיפר אחד מהם. "אני לא יודע מה גורם לו לפעמים להתנהג ככה ולעשות מעשי קונדס כאלה. כבר היו מקרים שירי בכדורי צבע הוציא עיניים לאנשים. על חלק מהשוטרים יש סימנים כחולים. מה הוא חושב לעצמו, שאנחנו הסמרטוטים שלו?".

 

שוטרים אחרים בתחנה יודעים לספר כי מדובר בקצין מקצועי, הנחשב ל"סוס עבודה". עם זאת, חלקם פגועים ממנו באופן אישי כתוצאה מיחסי אנוש בעייתיים, כהגדרתם.

 

גורמים בתחנה עצמה הכחישו תחילה את האירוע בטענה כי הוא לא מוכר להם. רק לאחר שעימתנו איתם את העובדות נשמעו קולות אחרים.

 

מדוברות מחוז מרכז נמסר בתגובה: "מבירור שביצענו אנו רואים בחומרה התנהגות זו. הפיקוד המשטרתי רואה בערכים בסיס לכל פעילותינו, ולכן הקצין יטופל משמעתית".

 

קטן עצמו סירב להגיב.

 

  • הכתבה המלאה מתפרסמת בסוף השבוע ב"ידיעות פתח תקוה"

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 13 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות