כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
הנוסע המתמיד

אבוטבול. ינסה לשפר את השירות לתושבים צילום: עיריית בית שמש
אבוטבול. ינסה לשפר את השירות לתושבים צילום: עיריית בית שמש
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בית שמש: מישהו ראה את ראש העירייה?

טענות קשות נגד משה אבוטבול, שעל פי גורמים בעירייה מרבה לטוס לחו"ל ומזניח את ענייני העיר. ראש העירייה: "אני מקבל אישור ניהול תקין בכל שנה וגם בעוד שבועיים אקבל אישור"

משה הלר 
פורסם: 24.12.12, 12:40

גורמים בעיריית בית שמש מפנים אצבע מאשימה כלפי ראש העירייה משה אבוטבול, בטענה כי ניסיונותיו להיכנס לרשימת ש"ס לכנסת - שלא צלחו - באו על חשבון פעילותו השוטפת בענייני העיר.

 

ראש עיריית בית שמש: אני מתנתק מהווטסאפ

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

 

אבוטבול, שזוכה לאהדה רבה מהציבור בעיר, סופג בה בעת ביקורת נוקבת על תפקודו ועל נסיעותיו הרבות לחו"ל. מבקריו טוענים כי בחודשיים האחרונים ביקר אבוטבול בשלוש מדינות וכמעט לא שהה בבית שמש.

 

תושבים רבים וחברי מועצה מתחו עליו ביקורת גם כשלא שב לארץ במהלך מבצע 'עמוד ענן'. מבקריו של אבוטבול טוענים עוד שהוא אינו משקיע בטיפוח העיר,
בניקיונה ובתחזוקתה. ״רבים מחברי המועצה חושבים שהוא אדם נהדר, אבל אי אפשר לנהל עיר רק בלהיות נחמד ואהוב״, אומר חבר מועצה חרדי. לדבריו, אבוטבול אינו נוטל יוזמות. ״רק בזכות זה שהסובבים אותו הם אנשי מעשה, העירייה מצליחה להתנהל״, ציין.

 

אבוטבול, מצידו, טוען שהטענות נגדו מגיעות מהנציגים החילוניים שאינם מצליחים לגייס מועמד שיש סביבו קונצנזוס. "בשנים האחרונות אני מקבל אישור ניהול תקין בכל שנה וגם בעוד שבועיים אקבל אישור שכזה", אמר.

 

אבוטבול מודה שהעיר סובלת מבעיית ניקיון, שלדבריו מתמרכזת בעיקר בשכונות החרדיות. "אני שוקל בימים אלה להעלות את הארנונה ולהוסיף עוד עובדים, או למצוא מקורות מימון נוספים בשביל לשפר את השירות לתושבים", סיכם.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות