כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
סיסמה להסלמה

אילוסטרציה צילום: Index Open
אילוסטרציה צילום: Index Open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בגלל ההסלמה תלמידי ב"ש לומדים מהבית

בתי הספר שמשתתפים במיזם "סיסמה לכל תלמיד" בבאר שבע נהנים מהאפשרות להמשיך ללמוד כמעט כרגיל, אבל מהבית במקום מכיתת הלימודים

עודד בר-מאיר 
פורסם: 20.11.12, 11:07

הסלמה? תלמידי באר שבע לומדים מהבית. בעקבות ההחלטה שלא לקיים לימודים בבתי הספר באזור מאז תחילת מבצע "עמוד ענן" מפעיל צוות מיזם "סיסמה לכל תלמיד" דף "למידה בשעת חירום" בכל אחד מ-32 אתרי בתי הספר המשתתפים במיזם ונמצאים בטווח של עד 40 קילומטרים מרצועת עזה. בתי הספר שמשתתפים במיזם בעיר באר שבע הם "דגניה", "נטעים", "מקיף א" ו"מענית".

 

עוד עדכונים, דעות וסיפורים בעמוד "אש מעזה"

 בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

עם הכניסה לאתר צופים התלמידים בסרטון של מנהל בית הספר. המנהל מרגיע את התלמידים ומסביר להם מהם הכלים שעומדים לרשותם, בעזרתם יוכלו לנהל שגרת חירום דרך הפורטל. כמו כן, מעניקים המנהל והאתר מידע אינפורמטיבי, מציע קישורים מומלצים כמו אתר פיקוד העורף ואתר השירות הפסיכולוגי ומספק משחקים ופעילויות.

 

צוות המורים כבר העלה לאתר פעילויות ייעודיות, הקשורות לנושאי הלימוד השונים כדי לשמור על רצף לימודים ותעסוקה גם בימים אלה. במהלך ימי המבצע, תלמידי הדרום גם מרבים להשתמש בפורומים בפורטל ולשוחח עם המורים, עם תלמידים אחרים ועם צוות בית הספר.

 

בפורום "תושבי הדרום אנחנו עמכם" הפופולרי המשוייך לפרויקט, הועלו עד כה, כ-4,400 הודעות. תלמידי המיזם מאזור הצפון, למשל, העלו הודעות תמיכה בחבריהם המתגוררים בדרום. 

 

מגי אסייג, מנכ"לית מיזם "סיסמה לכל תלמיד", אמרה: "מיזם סיסמה לכל תלמיד, שומר על קשר הדוק עם תלמידיו משך כל ימות השנה. בתקופה של לחימה בדרום, המיזם מפעיל את כל המשאבים שבידיו על מנת לתמוך ולסייע בידי התלמידים והמורים להמשיך ולפעול בשגרת חירום. אני שמחה לראות את
אלפי תלמידי אזור הצפון, אשר נכנסים לפורטל ומעודדים את חבריהם בדרום. כתושבת אשדוד ואמא לתלמידים, אני מבינה את חשיבות הקשר של התלמידים לשגרה היומיומית של בית הספר ואנו נמשיך להעניק את כל התמיכה האפשרית, לתלמידנו בדרום."

 

מנהלת בית הספר "מענית" בעיר, שוש דהן, אמרה בסרטון שהעלתה: "ימים אלו אינם ימים פשוטים עבורנו. שוב לצערנו הופר השקט והופרה השגרה ואנחנו לא יכולים להיפגש בבית הספר כרגיל. כל עוד בית הספר סגור אנחנו נעזרים באתר בית הספר, פורטל של 'סיסמה לכל תלמיד' כדי לשמור איתכם על קשר ולקיים פעולות שונות. אני מזמינה אתכם להיכנס לאתרי הכיתות שלכם, לשם פעולות מתוקשבות ומשחקים כדי להעביר את הזמן בממ"ד בלמידה, במשחקים ובהנאה."

 

זה המקום להסביר כי סיסמה לכל תלמיד היא רשת לימודית חברתית, המחברת בין שלושת גורמי ההוראה המרכזיים: מורים, תלמידים והורים. המיזם פועל על בסיס פלטפורמת רשת ענן, המאפשרת תקשורת עדכנית, מיידית ונוחה בין המורים לתלמידים, ומעודדת ביטוי עצמי ויצירתיות, הן בקרב המורים והן בקרב התלמידים. המיזם ממומן במלואו מתרומות של החברה לישראל בשיתוף קבוצת עופר, בז"ן ובנק הפועלים, ומתקיים בשיתוף פעולה עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות