כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
קשיים בעבודה

"הבכיר כינה אותי בכינויים מבזים" צילום: shutterstock
"הבכיר כינה אותי בכינויים מבזים" צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

תביעה: "הבוס שלי קרא לי מתחנגל"

עובד חברת ליסינג תובע לפצותו: הממונה עליי נהג לחקות אותי הולך בצורה נשית מוחצנת, קרא לי מתחנגל ותהה אם אני אקטיבי או פסיבי. כשהתלונן זומן לשימוע

איתי בלומנטל 
פורסם: 29.10.12, 07:58

למי קראת הומו: 100 אלף שקל תובע צעיר מחברת ליסינג, אחרי שלדבריו במשך תקופה ארוכה נהג הממונה עליו ללעוג למראהו ולתהות לגבי נטייתו המינית.

 

מהתביעה, שהוגשה לבית הדין לעבודה בתל אביב, עולה כי הצעיר, בשנות ה־20 לחייו, הועסק כנהג בחברת הליסינג.

"לאורך מספר חודשים נהג הנתבע להטריד את התובע באופן חוזר ונשנה, תוך שהוא אומר אמירות פוגעניות ומשפילות בנוגע למיניותו של התובע ונטייתו המינית.

 

"הנתבע נהג ללגלג על נטייתו המינית של התובע בנוכחות עובדים אחרים ומול לקוחות, שאל את התובע שאלות חודרניות הנוגעות למיניותו וחייו הפרטיים וכינה את התובע בכינויים מבזים הכוללים הצעות מיניות וכיוצא באלו", כך נטען.

 

לטענת הצעיר, הממונה עליו, שהינו בעל תפקיד בכיר בחברה, מירר את חייו ושאל פעם אחר פעם על נטייתו המינית. "כשאמרתי לו שזה לא עניינו, הוא ביקש ממני שאראה לו תמונה שבה אני מצולם עם חברה שלי או שאני אתקשר אליה כדי שהוא יאמין לי".

 

בשלב מסוים, כך נטען, איים העובד הבכיר לשתף את שאר העובדים בחשדותיו. "הוא אמר לי שהוא מתכוון לעבור בין כל האנשים במשרד כדי שיגידו לו

מה הם חושבים עליי — לטענתו כולם יסכימו איתו שאני הומו... גם כשדרשתי ממנו שיפסיק להתנהג אליי ככה ואפילו אמרתי לו שאתלונן, לא קרה דבר".

 

במהלך השנה האחרונה, כך מספר הצעיר, נהג הבכיר לחקות אותו כשהוא הולך במשרדי החברה בצורה נשית מוחצנת ובלוויית תנועות ידיים אל מול העובדים והלקוחות. "הוא שאל את אחד העובדים אם יש לי חברה עם חור אחד או עם שניים וכל הזמן קרא לי מתחנגל והתעסק בשאלות מבזות ומשפילות כדוגמת אם אני האקטיבי או הפסיבי".

 

לטענתו, כשהחליט לעשות סוף לדברים ופנה למנהלת כוח האדם בחברה, שממונה על ההטרדות המיניות, קיבל לאחר כמה ימים מכתב הזמנה לשימוע לפני פיטורין.

 

לדבריו, במשך תקופה ארוכה הוא חש "אבל וחפוי ראש" ואף נקלע למצוקה נפשית קשה. החברה טרם הגישה כתב הגנה. 

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 54 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות