כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
צעיר בעיר

המגדל המתוכנן הדמיה: חברת פורטלנד גרופ
המגדל המתוכנן הדמיה: חברת פורטלנד גרופ
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

ביקושים ערים לפרויקט של "משכנות הצעירים"

41 משפחות הצטרפו לרכישת הדירות בפרויקט של קבוצת הרכישה "משכנות צעירים" ברובע ט"ז באשדוד. דירת ארבעה חדרים תעלה כ־800 אלף שקל. הרוכשים: בעלי מקצועות חופשיים, אנשי עסקים ואקדמאים צעירים

יאיר הרוש 
פורסם: 09.10.12, 07:53

פחות משבועיים עברו מאז גיבושה של קבוצת הרכישה "משכנות הצעירים " באשדוד , וכבר הצטרפו אליה 41 משפחות המעוניינות לגור במגדל ברובע ט"ז . הפרויקט החדש זוכה להתעניינות גוברת בעקבות היצע הדירות במחירי שוק הנמוכים יותר בעד 400 אלף שקל לדירה.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

בפרויקט המתוכנן 94 יחידות דיור בשני מגדלים בני 13 קומות. יזמי קבוצת הרכישה הם האחראים לפרויקט "משכנות אשדוד", שמשלימים בימים אלה מגדל של 20 קומות ברובע ט"ז.

 

לדברי עו"ד ירון דהאן, מבעלי חברת "פורטלנד גרופ", המלווה את בניית הפרויקט, "מחירי הדירות יהיו כ־25 אחוז פחות ממחירי השוק הקיימים". לפי נתוני החברה, קוני הדירות הם בעלי מקצועות חופשיים, אנשי עסקים, זוגות צעירים, משפרי דיור ואקדמאים צעירים.

 

הפרויקט מתוכנן לקום על שטח של כשישה דונם בחלקו הדרומי של רובע ט"ז, אחד הרבעים החדשים והמבוקשים בעיר. מחירי הדירות באזור גבוהים יחסית

לאזורים אחרים בעיר ועומדים על 1.3-1.4 מיליון שקל לדירת ארבעה חדרים ו־1.6-1.75 מיליון שקל לדירת חמישה חדרים.

 

בפרויקט החדש מוצעות למכירה דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים. חברת "פורטלנד גרופ" מעריכה כי מחירה המשוער של דירת ארבעה חדרים יעמוד על קצת פחות ממיליון שקל, החל מ־970 שקל לערך. מחירה של דירת חמישה חדרים יחל מ־1.170 מיליון שקל.

 

"גל עליות המחירים האחרון, בתוספת הזינוק בשיעור של כ־37 אחוז במחירי הדירות בישראל בארבע השנים האחרונות, מביאים תושבים רבים לחפש אלטרנטיבה שפויה בכדי להגשים את חלומו של כל אזרח לרכוש בית בישראל", אמר עו"ד דהאן.

 

לדברי עו"ד דהאן רבים ממשפרי הדיור, בכללם הזוגות הצעירים, ישבו על הגדר תקופה ארוכה מדי, מתוך ציפייה לירידה במחירי הדירות, דבר שלא קרה. שוק הנדל"ן בישראל, ובאשדוד בפרט, לטענתו, הוא שוק עם ביקוש העולה על ההיצע, ולכן יש עליות מחירים. קבוצת הרכישה, הוא מסכם, היא אלטרנטיבה למצב.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות