כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שלושים ומשהו

בלי ילדים בין הרגליים. אילוסטרציה צילום: shutterstock
בלי ילדים בין הרגליים. אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כבר לא בת 16: הטרנד שדואג לרווקים בני 30

קבלו את הטרנד החדש באזור השרון: מסיבות לבני 30 פלוס. שרית גבאי, יוזמת ליין ה'סינגלים המגניבים': "יש היום הרבה חבר'ה מעל גיל 30 שהם עדיין רווקים, אצלנו הם ירגישו חופשי"

עומר פרבר 
פורסם: 23.08.12, 07:30

יש לך תואר, אוטו יפה, אחלה משרה, אבל אתה כבר מעל 30 ועדיין אין לך זוגיות. אתה מנסה את מזלך ללא הרף מול פייסבוק ואתרי היכרויות וגם שם לא מתקדם שום דבר. נשמע מוכר? עכשיו אולי מצאנו עבורך את הפתרון.

 

הצטרפו אל עמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

תפילה המונית בפייסבוק למציאת זיווג

 

כיום, כשגיל החתונה התאחר במספר שנים, ומצד שני רוב הליינים של הברים והפאבים מכניסים חבר'ה בני 20 וקצת שרק השתחררו מהצבא, החלו לצוץ לאחרונה ליינים של מסיבות לבני 30 פלוס, תופעה חדשה באזור השרון.

 

"לדעתי צריך להוציא את האנשים החוצה בגילאים האלה, לשבת כל היום מול המחשב זה לא יזיז שום דבר", אומרת שרית גבאי, 31, אשת יחסי ציבור מהרצליה. גבאי והקולגות שלה, מיכל פורטמן, שלומי לוי וירון לוטן החליטו להרים את הכפפה, יזמו ליין בשם 'סינגלים מגניבים' לבני העשור הרביעי, שאמנם נערך בפעם הראשונה בתל אביב, אך בפעם הבאה מבטיחה גבאי "נעשה את זה בהרצליה".

 

ליין 'הסינגלים המגניבים' (צילום: יקי צימרמן)
ליין 'הסינגלים המגניבים' (צילום: יקי צימרמן)

 

 

מה ההיגיון למסיבה שסגורה רק לבני 30 פלוס? במה היא שונה?

"אני מגיעה מעולם ייעוץ תקשורת, והמיזם הזה היה נקודתי ונגע בבעיה שקיימת כיום, שרוב החבר'ה שעדיין רווקים ורווקות הם בני 30 פלוס. איכשהו זה הגיע לידי אבסורד, שלהגיד שאתה רוצה להתחתן היום או שאתה מחפש קשר רציני, מתקבל באופן לא רציני על ידי הסובבים. בנוסף, גם ברשתות החברתיות ובאתרי ההיכרויות קשה לזהות בדיוק את מה שאת או אתה מחפשים בגלל המבחר הרחב".

 

ומה היה באותה המסיבה?

"החלטתי לקחת חברות שלי ואנשים שאני מכירה, גברים ונשים כאחד, אנשים איכותיים עם תארים, כדי שיפגשו אנשים פנים מול פנים מאשר שיישבו בבית, אני מאמינה במעשים. באו עשרות חבר'ה, המוזיקה הייתה טרנדית והאנשים הרגישו יותר חופשי וניכר היה שהאינטראקציה האנושית הרבה יותר טובה כשזה זורם בכיוון הזה של מפגשים פנים מול פנים".

 

אז במה בעצם שונה מסיבה כזו מהיכרויות בבר?

"הברים לא יכולים לפתור את הבעיה שיש לנו כאן, בברים אנשים לא באמת מחפשים קשר רציני אלא יותר וואן נייט סטנד, יותר בכיוון פיק-אפ וזהו".

 

את מכירה אנשים שיצאו לדייטים אחרי המסיבה הזו?

"בהחלט, אפילו היכרות אישית. יש לי ידיד שהכרתי בגיל 20 שהגיע למסיבה הזו ויצא משם עם דייט".

 

מה פירוש השם 'סינגלים מגניבים'?

"בהתחלה קראתי למיזם הזה 'סינגלים' ואנשים התביישו להגיע תחת קטגוריה של 'רווק' או 'רווקה' וככה זה הפך לקליל יותר".

 

בלי ילדים בין הרגליים

מקום נוסף בו החליטו להשקיע עוד קצת בבני ה-30 פלוס הוא ה'ג'ייקובס' ועדון הגולף בקיסריה, שם בכל יום שישי מתקיים

ליין לכבודם. "אני מאמין שיש צורך די גדול באזור שלנו לבר שנותן מענה לחברה של בני ה-30 פלוס", אומר יעקב כהן, בעל המקום. "רוב הברים, מועדונים, פאבים שייכים לצעירים, בני 20 פלוס".

 

ולמה החלטתם בג'ייקובס להיות חריגים?

"המקום שלנו ממותג בצורה מתאימה יותר לאנשים בוגרים מאשר לגיל 20 פלוס. כשאתה אומר קיסריה או מועדון גולף קיסריה, איפה שאנחנו נמצאים, אתה ישר ממתג אותך כיותר רציני ובוגר. עשינו את זה מתוך התבוננות מסוימת ומעין חצי מחקר שערכנו".

 

ומה יש בליין?

"יש לנו מוזיקה משנות ה-70 שמוכרת ומוערכת יותר על ידי בני 30 פלוס ועד מוזיקה מיינסטרימית. בינינו, גם אם ייכנסו כמה חבר'ה בני 20 פלוס, זה לא מה שיהרוס לנו את הערב. בשישי האחרון כולם רקדו עד הבוקר. מיד אחרי זה ניגשו אליי כמה בליינים ואמרו לי שסוף-סוף יש מקום שבו אפשר לצאת לבלות וליהנות בלי שיסתובבו לך מתחת לרגליים ילדים שהשתחררו הרגע מהצבא".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 26 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות