כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
אוי לעיניים

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

חדש: המשקפיים שימנעו מראות תועבה

הפטנט החדש של המגזר החרדי: משקפיים עם עדשות מטושטשות שאינן מאפשרות לראות למעלה משלושה מטרים. המטרה: לחסוך את מראם של הנשים הלא צנועות

משה הלר 
פורסם: 06.08.12, 08:01

ייתכן שבקרוב המחזה של הגברים החרדיים שמסתובבים כשכף ידם מכסה את העיניים במטרה שלא להיכשל במראות של נשים ייעלם: לאחרונה החלו למכור בשכונות במאה שערים החרדית סטארט אפ חדש שכולל משקפיים לטשטוש הראייה. לאלו שכבר יש בבעלותם משקפיים רגילים, מוצעות מדבקות לטשטוש הראייה.

 

ידיעות נוספות על חרדים:

 

המשפחות הקיצוניות במגזר החרדי לא עוצרות בלבוש נשות הקהילה, ולאחרונה החלו לשווק משקפיים שמרחק הראיה של הלובשים אותם הינו 3 מטר בלבד בטשטוש מוחלט. המשקפיים מיועדים לחרדים שאין ברשותם משקפיים, ואשר נאלצים ללכת במקומות בהם ישנם נשים.

 

המשקפיים המטשטשים
המשקפיים המטשטשים

 

הפטנט החדש, שעלותו רק 25 שקל, כולל משקפיים ללא מספר שעליהם מוצמדת מדבקה מטשטשת שתחתיתה מחוררת לצורך ראיית הקרקע בשעת ההליכה ברחובות העיר.
בנוסף למשקפיים המטשטשים נמכרים בשכונה גם מדבקות לבעלי משקף, שמעוניינים להצמיד את מדבקת שמירת העיניים החדשה, כשההשקעה למעוניינים בשמירת העיניים הגברית עומדת על הוצאה של שקלים בודדים.

 

העלות הנמוכה נובעת לדברי אחת ממוכרות מוצרי שמירת העיניים, מכך שמדובר לרוב במשקפיים ללא מספר שאינם שימושיים ואלו נאספים מגמ"חים בשכונה: "אצלנו לא מקפידים על הצורה של המשקפיים והמותג פחות מעניין, אז אפשר להשתמש במשקפיים לא הכי מתאימות שאנחנו אוספים אותם מגמ"חים".

 

יצוין כי ההחמרה הנוכחית מצטרפת להחמרות בהן נוהגות הנשים בקרב הקהילות הקיצוניות בשכונת מאה שערים שמתכסות בבדים המטשטשים את כל קווי המתאר של גוף האישה. בשנה האחרונה הם אף הוסיפו על ראשם כובעים חדים, זאת במטרה לטשטש את מיקומו המדוייק של ראש האישה שעלול לדעתם לגרום לגברים החרדיים הרהורים אסורים.  

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 277 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות