כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
חיים סיוט

אילוסטרציה צילום: index open
אילוסטרציה צילום: index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

אנס את אחותו במשך עשר שנים

כתב אישום שהוגש נגד תושב אשדוד לשעבר חושף מסכת התעללות מינית שביצע לכאורה באחותו כשהיתה קטינה. האיש נהג לצפות עם אחותו בסרטים פורנוגרפיים, נגע בגופה והגיע לסיפוק מיני. סניגורו: הוא מכחיש הכל, לא היו דברים מעולם

יאיר הרוש 
פורסם: 06.08.12, 07:50

תושב אשדוד לשעבר (33) מואשם כי אנס את אחותו במשך 10 שנים, מאז שהיתה בת שמונה. נגד האיש הוגש בשבוע שעבר כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. על פי כתב האישום, במקרים מסוימים נתן הגבר לאחותו (היום בת 25) תשלום לאחר שבעל אותה. סעיפי האישום כוללים אינוס, מעשה סדום, מעשה מגונה ומעשה מגונה בפני קטין.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

על פי כתב האישום, בזמן שצפה הנאשם בסרטים פורנוגרפיים במחשב, הוא קרא למתלוננת ואמר לה כי "ילמד אותה הכל. הוא הסביר לה על קיום יחסי מין בצורות שונות כפי שרואים בסרטים, תוך שהוא מבהיר למתלוננת שאנשים עושים זאת כי זה מאוד מהנה".

 

במהלך התקופה, כך צוין, הושיב את אחותו על כיסא לצידו מול המחשב בעת הצפייה בסרטים הפורנוגרפיים, נגע בה, ליטף את איבר מינה והגיע לסיפוק. "הנאשם נהג לומר למתלוננת שהנה, הם עושים כמו בסרט, והם ייהנו כמו בסרט, וכן הבהיר לה שאסור להם לדבר על זה ושזה יהיה הסוד שלהם", נטען בכתב האישום.

 

במקרים רבים נטען כי הושיב את אחותו על ברכיו, חיכך את איבר מינו בגופה והורה לה לנשק אותו. באחד המקרים, על פי כתב האישום, כשהאחות היתה בת תשע, היא אירחה בבית חברה והוא ביקש מהן להוריד מכנסיים, נגע באיבר מינן, חשף את איבר מינו בפניהן והורה להן לגעת בו. לאחר מכן, הנאשם אמר להן שאם יספרו, אז "משהו רע יקרה, מישהו קרוב ימות".

 

על פי כתב האישום, "המתלוננת, שהורגלה על ידי הנאשם לביצוע המעשים, ניגשה אליו בחלק מהמקרים כשראתה שהוא צופה בסרטים פורנוגרפיים, לעתים לאחר שיצאה מהמקלחת ואיפשרה לו לבצע בה את המעשים". עוד לפי המתואר, האח הדריך את אחותו כיצד לרקוד ולהתפשט במעין "מופע חשפנות".

 

כשחלפו השנים, אמר לה אחיה כי הוא רוצה לקיים עמה יחסי מין מלאים, אך אחותו השיבה כי היא רוצה לעשות את הפעם הראשונה מאהבה. למרות זאת, ניסה האח לשכנע אותה כי "זה כולה קרום" ושתפסיק להיות כמו הוריה השמרניים, אך היא סירבה.

 

עוד נטען כי במספר הזדמנויות "נהג לנסוע עם המתלוננת ברכב והורה לה להרים את חולצתה וחזייתה ולחשוף את חזה בפני עוברים ושבים, תוך כדי

נסיעה". מקרה אחר היה בבית הסבתא, אז אילץ הנאשם את אחותו, שהיתה אז בת 15, ואת חברה שלו, שהיתה גם היא קטינה, לבצע בו מין אוראלי.

 

כשהיתה בת 17, ביקש ממנה האח לשכב עם בן הדוד עד שהסכימה. על פי כתב האישום, כשאחיה מחוץ לדלת, בן הדוד נגע בחזה של המתלוננת, והחדיר את איבר מינו לפיה עד שבא על סיפוקו.

 

האחות החליטה להגיש את התלונה לאחר שעברה טיפולים פסיכולוגיים. האיש, נשוי ומצפה לילד נוסף, מכחיש את כל התלונות נגדו.

 

עו"ד חיים שטיינברג המייצג את הנאשם, מסר בתגובה: "מרשי מכחיש את הטענות נגדו, לא היו דברים מעולם. הוא ומשפחתו הקרובה בהלם מוחלט ולא יודעים מאיפה נחתה עליהם המהלומה הזו. לא היו שום סימנים מקדימים לכך ורמיזות. האבא פשוט לא יודע את נפשו, אוהב את הבן והבת ורוצה שיהיה בסדר. הוא סירב להתעמת איתה בחקירה, מאחר והרגיש פגוע ממנה".

 

הנאשם עצור עד להחלטה אחרת. השבוע יתקיים דיון בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. גורמים מתחום המשפט מעריכים שאם יורשע ברוב סעיפי האישום, ירצה עונש מאסר של כעשר שנים.

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות