כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ידי חובה

אילוסטרציה index open
אילוסטרציה index open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

מועמדים לתפקיד בעיריה: הראיון ארך חמש דקות

מועמדים שהשתתפו במכרז לתפקיד הממונה על ההסברה בעירית באר שבע טוענים להתנהלות לא תקינה. לטענתם, יצאו בתחושה שהוזמנו רק כדי לצאת ידי חובה

יעקב לוי 
פורסם: 29.07.12, 11:13

האם המכרז לממונה על ההסברה בעיריית באר שבע התנהל באופן תקין? בשבוע שעבר נשמעו לא מעט תלונות מצד מועמדים שניגשו למכרז. הם סיפרו כי מהראיון הקצר שנערך עימם בוועדת המכרזים, הם יצאו בתחושות קשות, וההתרשמות שלהם היתה שהראיון עימם היה כדי לצאת ידי חובה.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

מועמד שניגש למכרז סיכם את זה במשפט: "תהליך מיון לא רציני ולא תקין". א' (השם המלא שמור במערכת), מועמד נוסף לתפקיד סיפר: "אני אחד מ־42 המועמדים במכרז הנ"ל. זומנו לראיון בעיריה מול ועדת המכרזים בהפרש זמן שנקבע מראש, חמש דקות בין מועמד למועמד. נשאלנו מספר שאלות כדי לצאת ידי חובה, ועוד לפני שהספקת להבין מה קורה, אתה כבר בחוץ. והדובדבן שבקצפת: השכר הוא 24,340 שקל לחודש"

 

"האם ראיון של חמש דקות הוא סינון ראוי למשרה בשכר כזה? האם לעסק פרטי מישהו היה לוקח שכיר כה בכיר אחרי התרשמות כל כך קצרה?. חברים אמרו לי 'עזוב, מכרז תפור'. נראה מה יגיד מבקר המדינה, המכתב כבר מוכן. ציפיתי ליותר מרוביק דנילוביץ', חבל", הוסיף א'.

 

ע' ממשרד יחסי ציבור שהשתתף במכרז, סיפר: "רוביק דנילוביץ' שאל אותי שתי שאלות, תוך כדי שהוא מדפדף בניירות, ובזה הסתיים הראיון. עוד לפני

שאמרו לי שממונה על ההסברה כרוך באישור משרד הפנים וכו'. אני רוצה לומר, בשביל זה באתי מאזור המרכז, בשביל שתי שאלות? כעבור כמה שבועות אני מקבל מכתב שאני לא נכלל בין חמשת המועמדים הסופיים שהגיעו. גם אם הכוונות היו טובות, זה נראה לא טוב".

 

לאחרונה הודיעה העיריה על בחירתו של העיתונאי לשעבר, עמוס שביט, לממונה על ההסברה. שביט יהיה מופקד על מיתוג ויחסי ציבור בעיריית באר שבע, במסגרתו יהיה אחראי על מערך ההסברה העירוני, ניהול התוכן וההסברה ובניית מערך אסטרטגי במדיה האלקטרונית, לרבות רשתות חברתיות, כמו גם ליווי פרויקט מיתוג העיר.

 

דובר העיריה, אמנון יוסף, מסר בתגובה: "לצד הראיונות, הוצגו בפני חברי ועדת המכרז קורות חייו של כל מועמד ומועמדת, המלצות וכל מסמך רלוונטי ששלחו המועמדים המעיד על כישוריהם ויכולתם לבצע את התפקיד. הבחירה נעשתה בשקלול כל הנתונים. יצויין כי במקרה זה המועמדים הסופיים שעלו שלב, רואיינו פעם נוספת. אנו בטוחים שהבחירה היתה מקצועית וראויה ומיצרים על תחושותיו של המועמד האנונימי שלא נבחר לתפקיד ושבאופן מובן חש אכזבה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות