כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
מחאה בוערת

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

דרמה בב"ש: ניסה להצית עצמו מול בניין העיריה

תושב ב"ש (45), המוכר לאגף הרווחה בעיר, ניסה היום (שני) להצית עצמו מול בניין העיריה. מאבטח שהיה במקום הצליח לסכל את המעש. עובדים: "ראינו גבר שוכב על הרצפה ואנשים סביבו, ואז שמענו על ניסיון ההצתה, זה היה ממש מפחיד"

יעקב לוי 
פורסם: 16.07.12, 17:42

תושב באר שבע כבן 45 ניסה להצית את עצמו היום (שני) בצהריים מול בניין עיריית באר שבע . מדובר באדם שמוכר לאגף הרווחה כמי שסובל מבעיית דיור מתמשכת ומטופל על ידי האגף.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הנגב" בפייסבוק

 

הגבר עמד בכניסה לבניין מספר דקות, ולאחר מכן שלף ג'ריקן מלא בדלק, והחל לשפוך על עצמו. למרבה המזל מאבטח שהיה במקום הבחין בו, והצליח להשתלט עליו. במקביל, חבריו של המאבטח התקשרו למשטרה, והשוטרים לקחו אותו לתחנה.

 

מנהלת אגף הרווחה בעיריה, אסתר עמר, סיפרה: "מדובר במקרה של אדם שמתמודד עם בעיית דיור. הכנו חוות דעת והמלצנו על דיור. פתרון הדיור הוא של משרד השיכון".

 

עובדי עיריה סיפרו כי שמעו צעקות והמולה, ומיד הבינו שמשהו קרה. "ראינו גבר שוכב על הרצפה ואנשים סביבו, ואז שמענו על ניסיון ההצתה,

זה היה ממש מפחיד", אמר אחד העובדים.

 

ח"כ שלי יחימוביץ' ממפלגת העבודה ביקשה לשוב ולהזהיר בעקבות הטרגדיה שכמעט והתרחשה בעיר מפני הפיכת ניסיון התאבדות באמצעות הצתה לכלי לגיטימי. בפתח ישיבתה של סיעת העבודה אמרה יחימוביץ': "סילמן (משה סילמן - י.ל) אכן היה קורבן לקריסת מערך הרווחה והדיור הציבורי. אולם ניסיון התאבדות שכזה הוא מעשה חריג ונורא, אשר בהאדרה שלו ובהעדר הסתייגות ממנו, עלול לשמש השראה מסוכנת לצעירים ולמבוגרים כאחד".

 

יחימוביץ' הוסיפה וסיפרה כי למשרדה, אשר בו מתקבלות מדי יום מאות פניות ציבור, הגיעו אתמול (יום ראשון) והיום (שני) כמה וכמה פניות, שכללו איום בהתאבדות

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 14 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות