כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בית המשפט

אילוסטרציה צילום: shutterstock
אילוסטרציה צילום: shutterstock
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נדחתה בקשה של קרוב לרשת דירה שיועדה לחסוי

העותר טען ליחסי קרבה מיוחדים עם בעלי הדירה. בית המשפט דחה את גרסתו וקיבל את טיעוני המרכז הישראלי לאפוטרופסות, שיוצג באמצעות עו"ד אלכסנדר שיבר

מיכל ירון 
פורסם: 01.07.12, 07:33

בית המשפט לענייני משפחה דחה בקשה של עותר לרשת דירה של קרוביו המנוחים, אח ואחות, שעל-פי הצוואה יועדה לבעלה של האחות, חסוי שהמרכז הישראלי לאפוטרופסות משמש אפוטרופוס על רכושו.

 

בית המשפט קיבל את טיעוני המרכז הישראלי לאפוטרופסות, שיוצג באמצעות עו"ד אלכסנדר שיבר, כי על-פי הצוואה של האח ונסיבות עריכתה, רצונו

היה להוריש את הדירה ללא כל הגבלות לאחותו בלבד. קרוב המשפחה טען מנגד כי את הצוואה יש לפרש כך שלאחר מות האחות יירש הוא את הנכס. לטענתו, האח רצה להוריש לו את הדירה בשל יחסו החם אליו ולאחותו.

 

אולם בית המשפט קיבל את גרסת המרכז הישראלי לאפוטרופסות, שלפיה בין קרוב המשפחה לאחים לא היו יחסי קרבה מיוחדים. נוסף על כך, קיבל בית המשפט את טיעוני המרכז כי מהצוואה לא עולה שקרוב המשפחה זכאי לרשת את הדירה לאחר מות האחות.

 

אפי רוזנר, מנהל מחוז חיפה והצפון במרכז הישראלי לאפוטרופסות - הקרן לטיפול בחסויים, ציין: "ההחלטה השיפוטית לטובת החסוי מביאה לידי ביטוי נוסף את ההגנה שמעניק המרכז בבואו להגן על זכויותיהם של חסויים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 


קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות