כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
שקר היופי

אילוסטרציה צילום: Index Open
אילוסטרציה צילום: Index Open
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

נפלה בספא של המלון, והפכה לנכה

גננת מאשדוד החליקה בספא של מלון הרודס באילת ותובעת פיצויים.לטענתה השקיעו בעיצוב במקום בבטיחות. מלון הרודס: "המלון עומד בכל תקני הבטיחות המקובלים"

יאיר הרוש 
פורסם: 01.07.12, 09:33

תושבת אשדוד , גננת במקצועה, הגישה באחרונה תביעה על סך 750 אלף שקל נגד מלון הרודס באילת ונגד חברת הביטוח הראל, לאחר שנפלה במדרגות המלון. התובעת (56) נחבלה בפלג גופה העליון כשהיתה בדרכה בין שני אגפי הספא וסובלת מפגיעה קבועה ומנכות בשיעור 41.5 אחוז. בתביעה נטען שהמלון נתן עדיפות לפן העיצובי על פני הבטיחותי ולא התקין מעקה נוסף שיכול היה למנוע את פגיעתה.

 

בואו להצטרף לעמוד "ידיעות הדרום" בפייסבוק

 

בתביעה שהוגשה לבית המשפט בקרית גת על ידי עו"ד כרמי בוסתנאי, מצוין כי הספא מתפרש על פני שני מפלסים המחוברים בגרם מדרגות מתעקל, לטובת האורחים המעוניינים לעבור מאזור הבריכה שבמפלס העליון למתחם המלתחות והשירותים שבמפלס התחתון.

 

בתביעה נטען כי "המדרגות המעוקלות הינן למעשה אבני סלע לא מסותתות, בלתי אחידות, חלקות, ובגבהים ומרווחים משתנים, ובין האבנים ישנם צינורות, אבנים קטנות, שקעים, זיזים ובליטות באופן אקראי בכל מדרגה" וכי הן לחות וחלקות.

 

בעתירה נטען כי התובעת ירדה במדרגות אל עבר המפלס התחתון כשהיא אוחזת במעקה, כאשר לפתע החליקה, מעדה ונפלה לפנים, כשידה

האוחזת במעקה מונעת את גלגולה על המדרגות, וכתוצאה מכך, נפגעה באופן קשה בפלג גופה השמאלי. שני עוברי אורח סייעו לה, הזעיקו את בעלה ואת אחות המלון והיא נשלחה במונית למחלקה לרפואה דחופה בבית החולים יוספטל, שם אובחנה כסובלת מחבלה סיבובית ומתיחה של הכתף ולאחר צילום רנטגן, אובחנה כסובלת משבר בכתף.

 

בתביעה נטען שרק בצד אחד של המדרגות הותקן מעקה, בעוד שבצידן השני הוצבה מסלעה ללא כל אפשרות אחיזה לידיים. במידה והיה מוצב מעקה גם מצידן השני, כך נטען, הסיכוי לנפילה היה קטן. עוד נטען שעל פניו, המלון דאג לפן העיצובי על חשבון הפן הבטיחותי וגם לא דאג להציב שילוט המזהיר על סכנת החלקה או מדרגות מסוכנות.

 

עו"ד בוסתנאי הוסיף כי התובעת, שעובדת כגננת, מתקשה בפעולותיה השוטפות במסגרת העבודה, לרבות הרמת ילדים בידה השמאלית ומחיאת כפיים, וגם בחייה הפרטיים מתקשה בביצוע עבודות הבית וזקוקה לסיוע.

 

ממלון הרודס נמסר בתגובה: "המלון עומד בכל תקני הבטיחות המקובלים".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 27 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות