כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
ביקורת

"זה כמו לידה". פסטיבל המחולות בכרמיאל צילום: דורון גולן
"זה כמו לידה". פסטיבל המחולות בכרמיאל צילום: דורון גולן
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

כרמיאל: ביקורת על שכרו של ראש מינהל התרבות

עלות שכרו של ראש מינהל התרבות היא כ-420 אלף שקל בשנה, על אף שאת עיקר עבודתו הוא מבצע לקראת פסטיבל המחולות ובמהלכו. אהרון סולומון: "אני שווה יותר"

נטע פלג 
פורסם: 14.05.12, 07:35

גורם בעיריית כרמיאל מותח ביקורת על העובדה שעלות שכרו של ראש מינהל התרבות, אהרון סולומון, היא כ-420 אלף שקל בשנה, על אף שאת עיקר עבודתו הוא מבצע לקראת פסטיבל המחולות ובמהלכו, במשך כחודשיים בלבד. "זו שערורייה", אמר הגורם.

 

 

 

סולומון מספר שכבר התרגל לביקורת, שקיימת לדבריו מאז החל בתפקידו, לפני כחצי יובל. לדבריו, שכרו החודשי, ללא עלויות השכר, הוא רק 19 אלף שקל בחודש, "וכל השאר זה עלויות שכר ושטויות מהסוג הזה, כולל אחזקת רכב שאני משתמש בו.

 

"אני חושב שאני שווה יותר ממשכורתי הנוכחית, ואני מקבל, להערכתי, פחות מאשר כל ראש מינהל אחר בעירייה.

 

"אני לא מסתיר את הנתונים. עלות השכר זה משהו אחר. מוסיפים הפרשות לפנסיה, לעתיד, ועניינים וסיפורים, מה שמגדיל את המשכורת לסכומים גבוהים,
אבל הם מכניסים מה שנקרא לבוש, הבראה וכל שאר השטויות.

 

"עלות השכר מסתכמת בכסף, אבל משכורתי היא אחת הנמוכות בקרב דרגי העירייה. שנית, את רוב השכר אני מביא מהכנסות עצמיות של הפסטיבל, ומי שרוצה להלעיז, שילעיז. שכרי אינו ביזבוז של כספי ציבור, כי 60 אחוז מהכנסות הפסטיבל זה הכנסות עצמיות וכמעט 90 אחוז מהתקציב בא מחוץ לעיר. שכר העבודה שמופנה לפסטיבל הוא השכר שלי ועוד מזכירה בחצי משרה".

 

על השאלה אם הוא באמת עובד באופן מאומץ רק כחודשיים בשנה, הוא משיב בחיוב ומסביר: "זה כמו שלידה נמשכת חצי שעה. הטענות האלה לא חדשות לי. בכל שנה זה עולה מחדש, ומי שמחפש אותי הוא בעל אינטרס. תעשי בדיקה מול מנהלי פסטיבלים אחרים בארץ ובעולם ותראי שזה מגוחך. מה את מצפה שיקבל מנהל פסטיבל שעושה את זה 25 שנה, שיקבל שכר מינימום? בשביל שכר מינימום אני אעבוד בשמירה".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה   


 

 
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות