כתבות|בעלי מקצוע
  פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet
 
 
בעיניים עצומות

ואנונו ועדוי במעקב. "אין לה שום כוונה לגלות למשפחתה" צילום: קובי קואנקס
ואנונו ועדוי במעקב. "אין לה שום כוונה לגלות למשפחתה" צילום: קובי קואנקס
 
לדוגמא:הובלות, איטום
לדוגמא:תל אביב, חיפה
 
 
 
 
 

בן הזוג התגלה כאב למשפחה מרובה מהשטחים

תושבת האיזור התאהבה ותכננה לעבור לגור עם בן זוגה. התנהגותו גרמה לה לחשוד בו והיא שכרה חוקרים פרטיים. הממצאים שהוצגו בפניה היו מפתיעים מאוד, אבל התגובה שלה הדהימה אפילו את הבלשים המנוסים. (רמז: אין לה שוב דבר נגד בני מיעוטים ויש לה אפילו תכניות לעתיד איתו)

חופית כהן 
פורסם: 29.02.12, 07:39

בן הזוג חצה את הקווים: חן (שם בדוי, כמו יתר השמות בכתבה) היא כבת 30, תושבת האיזור, רווקה המתגוררת עם הוריה ועוסקת בכלכלה. כמו רבות אחרות, גם היא חלמה על בית וילדים. לאחר מספר מערכות יחסים כושלות היא החליטה להירשם לאתר הכרויות מוכר. באתר פגשה גברים רבים, אך דוד בן ה־36 משך את תשומת ליבה במיוחד. חן ודוד נפגשו, והוא הציג עצמו כרווק מתל אביב שבעבר גר בירושלים והיום עובד כסו שף במסעדה יוקרתית בתל אביב.

 

 

השניים התאהבו ממבט ראשון, והפכו לזוג. דוד הירבה לבקר בבית הוריה, השתתף בארוחות השבת המשפחתיות והרעיף על בת זוגתו מתנות יקרות. משפחתה של חן התאהבה בבן זוגה גם כן, והחלה לשמוע את פעמוני החתונה קרבים. לחן הוא סיפר כי הסתכסך עם הוריו, וכי אינו בקשר עם בני משפחתו.

 

מפעם לפעם נהג לנסוע למספר ימים, לדבריו כדי לבקר חברי ילדות ולהיפגש עם אחיו. חן המאוהבת התעלמה מהימים שבהם נעדר אהובה, והחליטה כי היא מוכנה לחתונה. כשפנתה לדוד בהצעה להתחתן ולהקים משפחה, הוא הציע שלפני כן ישכרו דירה ביחד.

 

חן, שכל כך שמחה מהצעד הגדול לכיוון מיסוד היחסים, מצאה דירה באיזור בתוך מספר ימים. אולם, כשביקשה מבן זוגה את תעודת הזהות שלו על מנת לתת העתק ממנה לבעל הדירה, סירב דוד, והציע כי הוא יחפש דירה וידאג לחתימת החוזה.

 

"בשלב הזה נדלקה לה נורה אדומה והיא החליטה לפנות אלינו", סיפר מנכ"ל "רום חקירות", רונן ואנונו. "היא סיפרה כי עד היום התעלמה מכל החשדות

מכיוון שמדובר באדם בוגר עם חיים משלו, אך כשתעודת הזהות שלו הפכה לנושא כל כך רגיש, היא רצתה לגלות את האמת".

 

באחד הימים בהם הודיע דוד לחן כי הוא מתכנן לבלות את הלילה בירושלים, עקבו אחריו החוקרים רונן ואנונו ודרור עדוי וגילו כי הוא אכן נוסע באוטובוס לירושלים. כשהגיע לתחנה המרכזית עלה דוד על מונית שירות ונסע למזרח העיר. אז גילו החוקרים כי הוא נוסע לכיוון שכונה ערבית, ולכן החליטו להיעזר בסייענים בני מיעוטים.

 

בעזרת שיתוף הפעולה עימם התגלה כי דוד נסע למסעדה מקומית, בה נפגש עם חברים ממוצא ערבי. לאחר שדוד וחבריו אכלו הם חזרו לבתיהם וחבר לקח את דוד לבית פרטי שזוהה כבית הוריו.

 

לאחר מעקב בן מספר ימים התגלה כי בסמוך לבית הוריו של דוד, שהציג עצמו כרווק, מתגוררת למעשה אשתו וארבעת ילדיהם. כדי לבדוק את מצב היחסים בין בני הזוג, ביקשו ואנונו ועדוי מהסייענים לשוחח עם האישה.

 

בשיחה זו התברר כי היא מאמינה שבעלה מפרנס את משפחתו במסירות, ומכיוון שהוא עובד שעות רבות במסעדה בתל אביב הוא מבקר את משפחתו רק אחת למספר שבועות. עם סיום הפעילות העבירו החוקרים את המידע לחן. לאחר ההלם הראשוני היא ביקשה לראות תמונות של האישה והילדים שרואים בבן זוגה בעל ואב אכפתי.

 

אלא שבזאת לא תמו ההפתעות. "היא אמרה שאין לה שום כוונה לגלות למשפחתה או למישהו אחר, שבן זוגה הוא למעשה ערבי נשוי מהשטחים".

 

היא פשוט תתעלם מממצאי החקירה?

"לא בדיוק", אומר ואנונו. "היא אמרה שהקשר ביניהם זאת אהבת אמת ובגלל שהיא לא מעוניינת להרוס את היחסים ביניהם, היא לא תגלה לו שהיא יודעת את האמת. המלצתי לה לספר לבן משפחה או לחברה קרובה, במטרה שמישהו יסייע לה לקבל החלטה הגיונית, אבל אז היא אמרה שהיא מתכננת לגרום לו להישאר איתה בכל מחיר, וכי בקרוב היא מתכננת להיכנס להריון לפני שכל הסיפור יתגלה".

 

היא לא חוששת שהוא ינטוש אותה עם התינוק?

"ממה שהבנתי היא מאמינה שכמו שהוא נשאר עם אשתו בגלל 4 ילדים, הוא יישאר גם איתה במידה ויהיה לה ילד ממנו".

 

תגובה לכתבהתגובה לכתבה   הדפסההדפסה  שלחו כתבהשלחו כתבה    לפורוםלפורום


 

 
לכתבה זו התפרסמו 59 תגובות    לקריאת כל התגובות ברצף
נא להמתין לטעינת התגובות

קריות וצפון
חיפה
שרון
ירושלים
מרכז
שפלה
דרום
נגב וערבה
קיבוץ
נדל"ן
מפות
המקצוענים - הובלות
איזורים
דיוור אלקטרוני
כל הזכויות שמורות © ל-  -nc
 Application delivery by radware YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות